Verit / Neverit

mimi7m

nie je to take jednoduche, mame toho vela pekneho za sebou, tesila som sa o rok na svadbu, ze si postavime domcek, budeme mat babo... no na druhej strane az ma klame to nema pre mna vyznam

0vecka

2 Feroslav to je asi take ako ked ti cernoch povie ze ked pretiahne pannu tak ho to vylieci z HIV ...

2 Maoam ja tiez nemam rad ked mi niekto cita sms alebo maily ale ak by bolo nejake podozrenie alebo velke xcenie od partnerky tak nech si to precita aby som sa nemusel hadat

Feroslav

Zas až tolko som ich nevystriedal aby som sa mohol báť :D A v mojom veku je málo prevdepodobné že násťročné dievčiny budú choré... A tá druhá časť otázky má zrejme niečo spoločné s tým čo sa tu riešilo doteraz. Ja som si ale nečítal diskusiu, iba som vyjadril názor k počiatočnej otázke.

0vecka

jj akoze uz je to velmi podozrive a velmi velmi mozne e nieco riesi... chodit v noci na wc s mobilom...?? padla si z jahody? Nocne SMS? a k tomu tie kondomy ako ceresnicka na torte :)

Maoam

Feroslav, snad boli vsetky zdrave, vsakze...

inak aj ty vo vztahu dostavas nocne sms od inej osoby a chodis na WC s mobilom? :D

Feroslav

Ja mám v penaženke kondóm už 4 roky :D :D Medzi tým som vystriedal niekolko partneriek, a nikdy som ho ajtak nepoužil... Mať kondóm je pre muža ako mať náplasť. Nosíme ho so sebou, ale keď sa porežeme, ajtak si ranu neprelepíme. Podla mňa sa niet čoho báť.

odpovedam

no preletela som diskusiu. mrzi ma, ze ste spolu tak dlho, ale toto naozaj smrdi podvadzanim. ked ma chlap kondomy po ruke, tak vie, preco. aj keby ich dostal na tom firemnom vecierku, naco si ich skryval do auta? Moho ich dat kolegovi, kedze ty beries hak. Navyse tie sms a podozrive spravanie.

Kamarat je klinicky psycholog a sam mi pvoeda, ze to, co znie az prilis racionalne, je vacsinou presne naopak. Ked niekto tvrdi, ze by v zivote nepodviedol, davaj si pozor. V skutocnosti hovori opak. navyse, takito ludia su sami podozrievavi, aby neboli upodozrievani oni sami. takze to podrazdenie a urazenie tvojho priatela je znakom toho, ze nema o teba zaujem.

Osobne by som cakala od partnera to, nech mi dokaze, ze ma nepodviedol/nechcel podviest a o to viac bude ku mne laskavejsi. ten tvoj nie. Zaroven mi ten moj kamarat vravel, ze vacsinu rozchodov robia zeny. Chlap caka, kedy zenu dovedie do stavu zufalstva a nerozide sa s nim ona. Je mu to proste pohodlnejsie. Preto aj ta veta tvojho priatela, ze "ked neprestanes do mna rypat, necuduj sa, ze budem hladat inde". To hovori za vsetko. vodi ta za nos, ponizuje ta a este aj z jeho nevery obvini.

nenechaj si skakat po hlave. toto je naozaj na okamzity rozchod :-/