Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oddialenie menstruacie

akiay

lenocka5255 ja používam citrón, ale neviem, či si to niekedy už skúšala, či to na teba zaberá, alebo tak. Lebo na moju sestru to nezaberá vôbec a mne to posunie tak o dva dni. Teda neviem, či by som to riskovala, že či to zaberie alebo nie, ale ak chceš istotu, gynekológ Ti môže pichnúť injekciu a to Ti menštruáciu oddiali, ale nemám s tým skúsenosť.
No a s tým citrónom, ja to robím tak, že si 5dní pred tým ako mi má prísť menštruácia vytlačím a zjem dva citróny. Ja ich milujem, takže mi to nerobí problém. Uvidíš, vyskúšaj, držím palce.

lilyiankaa

na predpis, tabletky Norethisteron, užívajú sa 2x denne, a oddialia ti menzes .. ja som ich tiež brala, keď som šla k moru ... tak choď gynekológovi, nech ti ich predpíše

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.