Priatelka sa zacala predvadzat.... zacina mi liezt na nervy

Príspevok v téme: Priatelka sa zacala predvadzat.... zacina mi liezt na nervy
Lukasi

Zdravim, mam priatelku, pozname sa uz od strednej, nechodili sme vtedy spolu, ale po rokoch sme sa dali dokopy kedze cesty zivota opat spojili nase cesty. Obaja mame okolo 30, nebudem specifikovat aby ma niekto nespoznal. Ide oto ze ona uz na skole bola strasna paradnica ktora chcela byt stredobodom pozornosti. Vtedy vsak nemala az take sebavedomie ako teraz po rokoch. Pracuje v sfere zdravotnej. Nebudem tiez specifikovat. Nieje to podstatne napokon.
Idem k veci. Pred par rokmi sa odfarbila na blond a dala si predlzit vlasy. Ked vsak zistila, ze ma s tym uspech u muzov a zeny jej strasne zavidia, tak akoby jej stuplo sebavedomie dvakrat viac. Proste ona nieje hlupa, ved ma aj vysoku, ale to jej spravanie mi pride take hlupe. Proste kam ideme, ona sa potrebuje dat do poopredia, aby si ju kazdy vsimol. Zacne sa rehotat a nahlas smiat. Suchori si vlasy a zacne neprimerane gestikulovat. Najhorsie to je ked ideme niekam sa zabavit, do baru, na discu alebo nejake spoloc. posedenie. Zacala byt strasne namyslena a dolezita. Ona je krasna zena, je vysoka, stihla a s tymi vlasmi, ale ta jej hlupa povaha. Cim je starsia, tym je horsia. Vidim na nej ako sa zmenila. Cim vacsi uspech a odozvu ma u muzov, tym je viac horenos. Na FB si zacala davat fotky, ktore nafotila s nejakym kamosom, co foti modelky. Ona nieje modelka, ma urcite chybycky krasy na tvari a trosku problematicke zubky(farba, tvar), ale inak z dialky je to kraska. Aj ja som bol ohureny ako sa zmenila po rokoch a opeknela, ale ked tak zistujem, je to strasna maska a liska prefikana. Proste ako sa zacne podlizovat muzom. Uz sme aj hodili rec o tom, naco ona odvrkla, ze nech sa nestaram a ci ziarlim. No jasne, ze ziarlim, ved ju chcem mat len pre seba. Navyse ohovara kazdu babu okolo. Kazdu jednu zhadzuje aka je skareda a nemoderna a...Ja neviem co mam s nou robit. Uz rozmyslam o rozchode. Len chcem vediet co si o nej myslite, o tom jej spravani. Preco sa tak zmenila. Co si potrebuje dokazovat. Aj pocet priatelov na FB jej stupol, muzov mam na mysli. Ako sa mam ja citit, ked takto ocividne koketuje s kazdym. Stoji mi zato tato kraska. Vyjadrite sa prosim. NIesom nejaky extra ziarlivec, ale toto sa uz vazne neda vydrzat, ta jej namyslenost a dolezitost damy. Pritom sa niekedy ako dama vobec nesprava, lebo vie aj "pekne" vurgarne slova pouzivat. Zacina mi byt z nej na grc. Dik za vyjadrenia ludia. Rad si vas precitam.

wreck

taketo diovky, ale rovnako to plati pre chlapov, potrebuju poriadne tvrdo pristat na drzku, aby si uvedomili, co je dolezite a kde su priority. taky ten moment, po ktorom si povie: "ja puca, co som to len stvarala!"

nepovedal by som, ze k tomu mozes byt nejako napomocny a urychlit to. obcas je tym impulzom dieta, obcas smrtelne ochorenie (nezelam, ale stava sa), pripadne intenzivna citova trauma. potom sa to v tej hlave akosi zrovna a cloveka zrazu nespoznavame.

predpovedam, ze stav sa bude zhorsovat s rastom jej prijmov alebo luxusu, ku ktoremu ma pristup. v jej sucasnom rozpolozeni je pre nu prirodzene sa tak spravat, takze v tom pokracuje. to, ze sa to takto zacalo rozvijat okolo tridsiatky, kedy zena uz zvycajne uvazuje rozumnejsie, je len pritazujuca okolnost. preto si nemyslim, ze sa to zlepsi same od seba bez toho silneho impulzu. problem je, ze sa to neda urychlit alebo vyvolat.

pre mna je napriklad take spravanie u zeny neprijatelne, hoci by inak bola bohyna ako ziadna ina. ty musis sam vediet ako na tom si, preco je pre teba pritazliva a preco s nou si. skutocne sa moze stat, ze sa zmeni na nepoznanie a teba to bude len tesit. ale zas tak casto sa to nedeje, aby sa na to dalo spoliehat. chces si na to pockat...?

lilyiankaa

ona musí mať nejaký komplex, a takto sa to u nej prejavuje, normálna žena nemá potrebu stále o každej hovoriť, aká je škaredá, ved ženy vedia aj iné ženy zhodnotiť, že sú krásne ....pravdupovedaic z toho čo si popísal by riadne na nervy liezla aj mne .. ak nepomôže rozhovor, čo asi nie, tak si teda nájdi inú ...

Maoam

este jedna vec, ak by bola sama so sebou uzrozumena a povazovala sa za hodnotnu, krasnu zenu, nikdy by nemala potrebu zhadzovat kazdu inu zenu vo svojom okoli, ale vedela by ocenit zensku krasu aj na inej zene okrem seba samej....bol by to uprimny obdiv, mozno inspiracia, ale nie zavist, neprajnost, ustipacnost

Maoam

ona je mozno na oko umelo sebavedoma, v realite je velmi neista a neustale superi s inymi zenami a neustale potrebuje potvrdzovanie toho, ze je atraktivna, chcena, obdivovana atd atd atd

vsetko ine, len nie vyrovnana a spokojna, myslim skutocne spokojna, pohodova baba, ktora VIE, aka je jej hodnota a nepotrebuje sa spravat takto afektovane a vynucovat si pozornost, obdiv atd.

jej sebavedomie a sebahodnota su skutocne ovela mensie, ako si ty myslis

sam si musis zodpovedat otazku, ci chces ostat s tymto typom zeny

ci ti staci povrchna zena pre vztah, alebo chces viac