Nevera - zatlkanie

Príspevok v téme: Nevera - zatlkanie
Dawia

Kamoškin frajer má 40, ona má 22. Pracuje ako manažér v BA.Cez víkend jej nechal doma starší nootbok, kde jej na plochu vybehla z ničoho nič konverzácia, ako si písal s nejakou ženskou- vyčítala z toho, že ju podvádzal. On tvrdí, že nevedel otom, že má aj v tomto v notboku nainštalovaný World UP( alebo atk nieako sa to volá),a že je to strašia konverzácia z roku 2011. Je to možné? aby jej tam vybehla tak stará debatka?

MultiLevel

Ked som mala kedysi este ICQ, obcas sa mi pri spusteni otvorila stara konverzacia, a ja som si ju precitala a premyslala o co ide :D
Kamoska nech poprosi o uprimnost...to je vse co viem poradit....a nabuduce zbalit niekoho mladsieho :D

keysha777

Hm tvoja kamoška by nemala žiť v oblakoch ,predsa nečaká od 40 ročného chlapa verní vžťah,ako nepoznám ani nesúdim ho može byť že je to stará konverzácia ,ale aj tak mi to nedá,nech mu všetko neverí,40ročný chlap rozmýšla už inak než 22 ročná žena..

karolinka122

mala zlatokopka a pre neho lahka korist, mladsie sa daju lepsie oblbnut, su naivne, staci sem tam drobna pozornost, na ktoru by jej rovesnik nemal a dobre ju ehm a divca je v siedmom nebi, kym nezsti, ze takychto ma popri nej viac....

Maoam

Dawia, s tebou je tu na fore fakt sranda. Tie temy, ktore zakladas nemaju chybu :D.
No uprimne, zrejme sa nebude jednat o konzverzaciu z roku 2011, vsak tam vzdy je datum, to si kamoska nevsimla??

P.S. ako studentka ma 40-rocneho? no, ehm, ma z toho dake benefity alebo co je to za vztah? on zenaty ci rozvedeny?