Ťažký vzťah

Príspevok v téme: Ťažký vzťah
Unknown999

Zdravím, volám sa Juro a mám taký menší problém... Mám priateľku, sme spolu už vyše roka a pol a všetko je super milujem ju aj ona mňa no... nemáme sex... je panna... Neviem presne teraz v čom je väčší problém lebo sa toho trochu bojí a keď sme to skúšali tak ju to bolelo už aj jemné dotyky tam nižšie. Zo začiatku sme to skúšali dosť no časom ju prechádza chuť to aj skúšať... Fungujeme spolu super máme domácnosť máme robotu máme všetko... iba toto nás brzdí... ak mi vie niekto poradiť ako posunúť vzťah, prípadne ženy čo mali podobný problém budem veľmi rád :)

kejra

Ale to takto nejde donekonečna, raz sa to musí vyriešiť, lebo aj tebe to polezie na mozog. Povedz jej, tak jemne samozrejme, že či by bola veľmi proti, keby sa s niekým o tom porozprávala (ten psycholog).
Inak ked sa možem spytat kolko máte rokov? Najprv som myslela, že ste ešte veľmi mladí, ale ked rozmýšlam, že spolu aj žijete

Unknown999

Podľa mna to je psychika... no neviem ako to prekonať... a sex no trochu mi chýba ale milujem ju :-) a čo sa týka predohry venujeme sa jej aj všetko ide lahko ale bud sa to pri predohre skonci alebo ked pride na samotny akt akoby to vsetko opadlo... neviem mam dojem že to je psychika...

kejra

Máš moj obdiv, že nie si jeden z tých, čo radšej hľadajú utočisko inde a problém neriešia. Napriek tomu, nechýba ti ten sex? Ved rok bez sexu, pokial už máš nejaké skusenosti za sebou, to musi byt pekne dlhá doba.
Možno je jej problém aj psychický. Nemá traumu z detstva alebo niečo podobné. Nečítala nejaké negatívne članky ohladom 1. sexu, lebo presne toto bol prípad mojej kamarátky, ktorá bola obklopená aj v rodine aj na internete samým negativizmom, čo sa týkalo 1x a nakoniec ona uz pri myšlienke na to pociťovala bolesť, vedela že to nepojde a až po niekolkych rokoch sa odhodlala vobec sex skusiť.
Mali by ste to nejako riešiť, bud isť ku gynekologovi alebo možno aj ten psycholog, ak by problem nebol v tom, že je velmi uzka alebo tak.
Inak má taký problem aj ked sa velmi dlho venujete predohre? Lebo už ked pride chut, tak všetko ide ovela lahsie :)