Neviem to pochopit..

Príspevok v téme: Neviem to pochopit..
pampam

Ahojte,neviem sa vyrovnat s tym,ze aky su ludia prefikany ,vyrafinovany...ohovaracny...v kazdom kolektive som narazila na take osoby a neviem presne ako mam k nim pristupovat.Lebo ja ked viem nahodou...ze nieco na mne niekomu vadi,neviem to ignorovat a menim spravanie aj ja.Nie na taku hnusnu,ale na taku uzavretejsiu...neviem sa branit a pod.Len ma stve ta primitivnost,ako sa seru do druhych zivota a hovno o nom vedia.Stve ma,ze si neotvorim usta.No vo vnutri mi srdce pulzuje na plne obratky.A preco si nie to a preco si nie tamto..typicke moje svedomie...a dalsi den je za mnou.Mna netrapi kde kto bol kde nemal byt...preco to urobil,co tak vsetci na tom lipnu?Prosim o nejaku vyrovnavaciu radu sa s takotou situaciou...dakujem

Loba

Ahoj,
ono je to dost jednoduche. Takych ludi si netreba vsimat a vobec sa nezatazovat tym, preco je niekto taky a taky, lebo to je len jeho vec.
Co mozes urobit ty, je zmenit seba - ak to chces. Zistit, preco si veci tolko pripustas, preco ti vadi, ked niekto niekoho ohovara atd atd.. Seba ries. Ini ta vobec nemusia zaujimat.