Problém s moč. mechúrom a tvrdší prvý sex.. problém?

Príspevok v téme: Problém s moč. mechúrom a tvrdší prvý sex.. problém?
zbludiladusa

dobrý den,
chcela by som sa spýtať,či je možné,že by sa mi niečo stalo s močovým mechúrom,alebo močovou rúrou,alebo proste s urogenitálnym traktom(nejaký nádor alebo niečo,či nemohlo vzniknúť)ked sme mali s partnerom prvý styk dosť tvrdý,ja som nebola dosť vzrušená,on na to šiel rýchlo a dosť drsno,skoro celý vošiel nasilu naraz do mna,hrozne som krvácala,počuli sme čosi puknuť(bola to asi blana),no ked som začala veľmi krvácať vytiahol ho,a prestali sme.Nemohli sme pretrhnúť inak blanu,lebo bola dosť hrubá,nijako to nešlo,tak sme to riskli natvrdo,strašne ma to potom hádam aj dva týždne bolelo,som sa nemohla ani posadiť,lekár povedal po telefone,že v pošve sa rany rýchlo hoja,že kedže som uzka,tak ma to tak hrozne bolelo.
No neviem,odvtedy mám taký divný pocit,mala som odvtedy niekolkokrat prechladnuté moč..cesty ,bolesti mechura,pálenie,proste niečo s moč.cestami,na čo mi doktorka dala iba lieky a brusnice.no mám taký čudný pocit v mechure,akoby ma stále nutilo na močenie,hoci som bola pred chvilkou sa vymočiť.
neviem,či to je chronicky zapal moč.mechura,alebo čo,ale stále ma pobolieva v krizoch,som hrozne háklivá na najmenší chlad,odvtedy ,od prveho styku sa mi vytvorila zdurena a zvacsena tvrda uzlina medzi jednym pyskom a klitorisom nižšie.gynekolog tiež na to nič nepovedal,že je to normálne,že to bol zásah do organizmu.chcem sa spýtať,či pti takomto nešetrnom styku sa mi tam niečo mohlo utvoriť,nejaky mini nador,alebo čo.,či sa tam niečo mohlo poškodiť,ked mam problemy s tym močením,alebo si to namýslam,a som len stále prechladnutá ??

pomohli by ste mi moc
diky za rady

Jill

Dusa to ti naozaj zato nestalo aby si takto trpela, ale ked si nechces dat poradit tak ti treba. Ja si ta pamatam este z tej tvojej temy co si to skusala s manzelom. Uz vtedy som ti radila ist na zakrok. Ale ty nie. Na takyto zakrok po dohode s lekarom by stacila aj lokalna anesteza. A aj keby ti ju narezali a ciastocne odstranili tak by to bolo to lepsie riesenie ako si ho nechat narvat natvrdo do seba a teraz mat tazkosti. Tu mas vysledok. A ktosi tu pisal a plne s nim suhlasim, nemas uctu k svojim intimnym oblastiam. Tym silnym vniknutim sa ti mohol aj poranit moc. mechur kedze je v tesnej blizkosti s vaginou. A ta uzlinka je mozno nieco ako dive maso, ktore sa tvori pri nespravnom hojeni ran. Moja znama s rodiny to mala pri porode lebo sa natrhla a potom sa jej to tam zle hojilo a jej gynekologicka jej to musela vyhojovat takym pasikom lapis alebo tak nejak sa to vola, aby jej to odstanila. Zajdi na vysetrenie nech ta gynekolog prehliadne. Taky surovy sposob...

MultiLevel

Prosim ta, radsej desat narkoz za sebou ako sa potom valat od bolesti vdaka nejakemu zapalu....dve narkozy za sebou by si uplne v pohode zvladla. Navyse co citam, tak sa da odstranit aj cela blana....
Jednodnove lieky su blbost ako mraky...bez na urologiu a ziadaj komplet vysetrenie. Neverim, ze ked im opises svoje problemy, ze ti povedia "ste hakliva". Moja znama ma skratenu mocovu trubicu a vdaka tomu chronicky mocak. Preventivne pije urologicke caje, cize minimalne dve salky denne, neviem kolko je maximum, to mas na krabicke uvedene...pije dva a pol litra cistej neperlivej vody za den, preventivne, cize dlhodobo uziva zinok, cecko, a na moju radu aj GSE...Mocak je chronicky, ale vdaka tomuto si to zmiernuje aspon trosku. Prevencia musi byt dlhodoba, preto jedenie brusnic pocas zapalu prd urobi...
Bez ty len na tu urologiu....daju ti aspon poriadne dvojtyzdnove lieky

zbludiladusa

Agnes ty si mala teda stastie,ze si bola v nemecku,predsa len ini odbornici:(nie ako tu:(
kde mi nikdy nič nenasli,zvlastne,ze ja mam stale problemy:( ale oni nikdy nič nezistia.ako aj s tym močom:(dokonca ani len bielkovinu som tam nemala !! a mna krčilo k zemi od bolesti,uplne uzasne!
mne by uz asi ani nezabrali tie ATB,takze škoda reči,ohladom toho.no teraz to mam zas,uz sa idem zblaznit,musim sa učit uz pomaly na skusky,lebo som VS studentka,teraz končim:( a taketo mam problemy stále

Agnes998

Toto ti neviem povedat ci by ATB aj u teba zabrali, je pravda, ze ked ich clovek berie pravidelne a casto, ze stracaju ucinnost. Ja od 20 rokoch takmer ziadne ATB neuzivam, povedala som si, ze chripka prejde aj tak aj bez toho, aj podobne virozy, ze to budem brat len ked bude naozaj velmi zle. A mozno aj preto to na ten mechur tak dobre zaucinkovalo. Ale ked ked si to ani neskusala, nemozes vediet ci to zistia aj u teba. Tiez sa mi raz stalo, ze som isla k obvodnej kvoli tomuto, ta ma objednala na testy, ked som prisla, uz som problemy nemala a test bol negativny. Nic mi nepredpisala. Ale potom som raz bola v Nemecku, tam som dostala problemy, zapal, bolest pri moceni, tyzden som sa to snazila liecit sama, nepomohlo. Isla som tam k lekarovi, ten mi hned zobral moc, nasiel tam bakterie a predpisal ATB. Brala som ich tyzden, stale to nebolo uplne dobre, stale som mala mierne bolesti, tak som k nemu isla zas, predpisal mi dalsie ATB na dalsi tyzden, to uz pomohlo a od vtedy som s tym problemu uz nikdy nemala.

zbludiladusa

dobra rada ale ved chirurgicky ti to len nadrežu,a aj tak musíš mat styk potom,ked ti to az partner odstrani,a nemohla som ist na operaciu,lebo som po dvoch operaciach bola v tom období tesne po sebe,stále byt v narkoze ,to neni vyhra

dobra rada

Mala si si to dať odstrániť chirurgicky a neriešila by si tie trampoty čo máš. Prečo si nešla na opku? Si sa hanbila? Stálo ti to zato?

zbludiladusa

karolinka akože nechápem,prečo na mna útočíš?ja mám seriozny problém a hladám nan riešenie,nemôem za to,ako dopadol moj prvý sex.
vieš ono každému nervy povolia,ked sa o prvý sex pokúša vyše roka..
Agnes jednodnoveno taky koktail to bol,mi dala obvodna,že ked to vypijem prejde mi to,no ano,na apr tyzdnov prešlo,a zase sa to vrátilo,aj dnes zmokla som,chladno je vonku,tak ma reže mechur:(zase som prechladla,kupila som si brusnicový sirup hned za nemale prachy,tak uvidim,co ten spraví s tym,nahrievam sa
lenže vieš v čom je háčik?že ked som týžden až pila urologicke caje,brusnice a neviem čo,tak až potom mi dala doktorka moč na rozbor,a ten už logicky nič neukazal:( takže mi na to dala iba tie jednodnove ATB.:(
lenže ja som už tolko antibiotik pobrala,ze už mi pomaly ani nezabeeraju (na ine veci teraz myslim)
na toto ,prechladnutie,som len raz brala medociprin,celkom pomohlo,5 dni som ich brala ,a pomohlo tak na rok,no zase sa to vrátilo
lenže vieš,spartnerom,nesexueme,ked sa citim zle,logicky,no ked sa relatívne dobre cítim,tak vtedy ano,lenže kedze to mam chronicke,tak je velmi blbe určiť správny cas na sex

karolinka122

udivuje ma tvoja reakcia, ze inak to zial neslo....akoby si to MUSELA podstupit chudiatko male...tak to si si ho tam nechala doslova vrazit ?? dost odvazne na prvykrat, fakt silna kava..ked to neslo, tak si to nemala silit, nevies, ze na gynde ti taketo veci spravia bezbolestne? Neviem, kolko preslo od tvojho romantickeho zazitku casu, ale ked ti niekto da napr. pastou riadne do brucha, cakaj, ze budes mat niekolko dni bolesti....

Agnes998

Jednodnove antibiotika to je co? Aby ATB ucinkovali, musia sa brat aspon niekolko dni, najlepsie tyzden, ak to mas chronicke co mas, tak ich musis brat aspon dva tyzdne. Zmen doktora. Brusnice ani vitaminy ti na to nepomozu, ani urologicky caj, ani dobre rady starej matere, mala som to sama, viem o com to je. Ja ked som mala ten zapal, vzali mi moc, vysetrili, aby zistili ake bakterie sa tam vobec nachadzaju a ake ATB na ne zaberaju. A liecba naozaj zabrala, uz dva roky som nemala ani najmensi problem. Inak s partnerom nesexuj ked mas zapal moc. mechura alebo trubice, nakazis aj jeho, jemu sa to mozno ani neprejavi, ale tebe sa tie bakterie zase vratia pri dalsom sexe ked budes vyliecena a vsetko zacne odznova.

zbludiladusa

asisi ja som mu nekázala,aby bol taký hrubší,lenže inak to žiaľ nešlo,tiež som si to takto zrovna nepredstavovala,ver mi.Lenže nemali sme moc na výber,nešlo to po dobrom,som mala pevnú blanu veľmi.a s tým sa moc nedá urobiť,ano,zrevala som na celý barák,žiaľ:(

a Multilevel čo mi na gynde poradia alebo na urologii?velke hovno.len mi znova poblížia,ako vždy.
možno si len niečo odvtedy namyslam,kedže to bolo také hrozné pre mna,strašne silný aa zlý zážitok,veľmi bolestivý:( len neviem,proste mam obavy,čo ak z toho niečo proste bude ,nejaké následky,:(či resp,môžu byť nejaké následky,lepšia otázka