Problém s moč. mechúrom a tvrdší prvý sex.. problém?

Príspevok v téme: Problém s moč. mechúrom a tvrdší prvý sex.. problém?
zbludiladusa

dobrý den,
chcela by som sa spýtať,či je možné,že by sa mi niečo stalo s močovým mechúrom,alebo močovou rúrou,alebo proste s urogenitálnym traktom(nejaký nádor alebo niečo,či nemohlo vzniknúť)ked sme mali s partnerom prvý styk dosť tvrdý,ja som nebola dosť vzrušená,on na to šiel rýchlo a dosť drsno,skoro celý vošiel nasilu naraz do mna,hrozne som krvácala,počuli sme čosi puknuť(bola to asi blana),no ked som začala veľmi krvácať vytiahol ho,a prestali sme.Nemohli sme pretrhnúť inak blanu,lebo bola dosť hrubá,nijako to nešlo,tak sme to riskli natvrdo,strašne ma to potom hádam aj dva týždne bolelo,som sa nemohla ani posadiť,lekár povedal po telefone,že v pošve sa rany rýchlo hoja,že kedže som uzka,tak ma to tak hrozne bolelo.
No neviem,odvtedy mám taký divný pocit,mala som odvtedy niekolkokrat prechladnuté moč..cesty ,bolesti mechura,pálenie,proste niečo s moč.cestami,na čo mi doktorka dala iba lieky a brusnice.no mám taký čudný pocit v mechure,akoby ma stále nutilo na močenie,hoci som bola pred chvilkou sa vymočiť.
neviem,či to je chronicky zapal moč.mechura,alebo čo,ale stále ma pobolieva v krizoch,som hrozne háklivá na najmenší chlad,odvtedy ,od prveho styku sa mi vytvorila zdurena a zvacsena tvrda uzlina medzi jednym pyskom a klitorisom nižšie.gynekolog tiež na to nič nepovedal,že je to normálne,že to bol zásah do organizmu.chcem sa spýtať,či pti takomto nešetrnom styku sa mi tam niečo mohlo utvoriť,nejaky mini nador,alebo čo.,či sa tam niečo mohlo poškodiť,ked mam problemy s tym močením,alebo si to namýslam,a som len stále prechladnutá ??

pomohli by ste mi moc
diky za rady

asisi

ty si jaka tava, to si sa mohla rovno nechat znasilnit cudziemu chlapovi. Dovolit partnerovi aby bol na teba taky hruby. Vrazi ti ho tam...ved do si musela zrevat na cely barak. Nevies byt citlivejsia a ohladuplnejsia k svojim intimnym oblastiam ze si toto dovolila a teraz bedakas. Total tava..zbytocne ti radit.

MultiLevel

Mozno si nieco nahovaras...psychika robi vela
Ale i tak, ja byt na tvojom mieste, zmenim gyndu aj vseobecaka. A navstivila by som urologiu

zbludiladusa

Agnes partner ma nemohol prvým sexom nakaziť,lebo mal kondom,to nebude v tom.
Ja som mala asi nejaký zapal a opuch tam tesne po tom,lebo som sa nemohla posadiť poriadne dva týždne od toho prvého rázu.aale potom sa to nejako ustalilo,ze dokonca som s nim mala sex asi po mesiaci odvtedy,a nič ma nebolelo.len mierne pálilo.keby som mala zápal,tak mam asi horucky odvtedy juž,a nemala som,om zdravá inak,len s tým moč..mechurom mam problémy,stačí kvapka pitia a ja z toho močím aj trikrat a riadne.
asi možno mam hyperaktivny močový mechur.
baby,ved práve,že som sa liečila,bola som za doktorom,a dal mi na ten moč.mechur,vlastne tesne asi týžden po tom prvom styku,mi dal brusnice,probiotika,vitamin C a jednodnove ATB,lebo vraj neni treba davat nič,take v sáčku,lenže mne to moc nepomohlo,ako OK,už ma nepáli,nereže nič,ale dosť často mám proste od toho prveho sexu,take cudne problémy,akoby som sa nedostatočne vymočovala,hned sa mi dá zase močiť,neviem,či som permanentne prechladnutá,alebo čo,vazne neviem
bola som na gynde tesne po styku asi par dni,a popozeral ma na gynde ( trapenie obrovske pre mna !!) a povedal,že nič neobvykle tam nevidí,že v pošve sa rýchlo všetko hojí,aj ked mi tak partner pobližil velmi.
takže neviem:(
odvtedy sme už nemali take tvrdý sex,už si dávame pozor,samozrejme,:)pekne pomaly aj bez ochrany (kondomy ma pália a partner je spolahlivý),a je to super tak,lenže ma trápi ten moč.mechur,akoby som proste stále boja nejaka zdurená vnutri,alebo čo,akoby ta trubica alebo mechur,boli stale zapalene tak sa citim,alebo akoby na ne niečo tlačilo,ked hned musím na wc,idem do dna aj 15 krat na wc,možno aj viac,ale stále močím,nie je to take,že dve tri kvapky,ale je pravda,ze aj vela vypijem.

ja len ma zaujímalo,či to moze mat nejaky suvis s tym prvym tvrdším sexom.ci mi niečo nemohol poškodiť moj partner tým

quako

Máš tam infekciu,organizmus sa bráni zápalom postihnutého miesta.
Zápaly potláča napr.brufen,pomôcť imunitnému systému potlačiť infekciu môžeš zvýšeným prísunom vitamínu C,dá sa kúpiť v DM drogérii,je čistý,kryštalický,bez príd.látok 100gramov za 2eurá.Denná dávka 2gramy,čo je asi 8 plných odmeriek.Rovnomerne rozdelených na celý deň.Plus probiotiká.

MultiLevel

Napisala som ti, ze my ti takto neporadime, pretoze nevieme v com je naozaj problem....V tom pripade chod ku gynde a kasli na nejake domace liecenie....nech ta prelieci a pozrie zvnutra...uz si tu urcite cosi pisala, ale nepamatam si, o com si mala minule temy.Treba ti poriadne preliecenie, nie presladene brusnice zo sacku, ble...
Skus mozno napisat uzivatelovi RNG do temy Otazky na RNG....ale i tak chod za doktorkou

Agnes998

Zapal mocovych ciest nesuvisi s tvojim prvym sexom, teoreticky by ta mohol partner nakazit ak by to sam mal, ale kedze hovoris, ze si to mala uz aj pre tym, tak to bude v inom. Ak si mala brutalny sex, pravdepodobne ta vnutri dost poskodil, ale nador z toho mat nemozes, mozno nejaky zapal a opuch. Ale na mocovu trubicu to nema vplyv, len na posvu. Nerobte takyto brutalny sex bez dostatocneho zvlhcenia. A co sa tyka zapalu mocovych ciest, brala si na to antibiotika? Ja som to mala tiez chronicke, stale sa mi to vracalo, vtedy som odmietala antibiotika, lebo vsak sa vyliecim sama pitim cajikov a brusnicami som si myslela. Az mi jedna zdr. sestra poradila, ze to musim raz poriadne preliecit antibiotikami, inak sa to bude furt vracat, tak som to preliecila, vybrala som dokonca dve rozne balenia, odvtedy mam dva roky pokoj, predtym som to mala raz za 1-3 mesiace pravidelne.

zbludiladusa

multilevel heh,to si mi moc neporadila,ja presne uplne všetko dodržiavam,čo si napísala,doktor mi na to nič nepovedal,že mam tie problémy s mechurom,len že som háklivá,a inak nič.skôr ma zaujímalo,že či sa z toho sexu mohlo čosi zle prihodiť.bartoliho to neni,to mi gynekolog povedal,že to nie určite

MultiLevel

Este mi napadlo? Preco si si blanu nedala oddtranit chirurgicky?
A stale si stojim za tym, ze ta musi pozriet doktor...nic z toho co by to mohlo byt si sama nevyliecis :)

MultiLevel

Gratulujem k zazitku, ktory si mala...prvy sex a ist na to takto hm, to chce vela "rozumu"...
Co sa tyka samotneho problemu, bez vysetrenia to nedas. Ci myslis, ze my ta na dialku vyliecime? Zapal moc.mechura sa po sexe casto vyskytuje, najma ak nie su dodrziavane iste pravidla...partner musi dodrziavat intimnu hygienu, to je zaklad. Po sexe sa musis ist vzdy vycikat, ak si nachylna na prechladnutia, pod tricko si vzdy davaj tielko a to si zaprav do nihavic. Nesmies chodit s odhalenymi krizami, v kratuckych bundickach, sediet na zemi, ale toto vsetko je myslim logicke...pi preventivne urologicky caj, posiluj imunitu. Ta zdurenina co sa ti vytvorila moze byt aj Barth.zlaza ake musi ti to potvrdit doktor. Musis sa preliecut, ziadne brusnice s tebou zazrak neurobia ak mas chron. zapal...uz si mala byt davno u lekara