Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skarede flaky po akne (vyrazkach)

Príspevok v téme: Skarede flaky po akne (vyrazkach)
Dona11

Ahojte velmi pekne vas prosim o pomoc a o radu. Pred nejakym casom som mala take obdobie kedy sa mi zacali vyhadzovat vyrazky na cele .. bolo ich celkom dost :( .Nastastie mozem povedat ze to uz preslo ale ostali mi na cele velmi skarede hnede flaky. Citim sa s tym naozaj neprijemne :( a neviem co s tym mam robit. Nevedeli by sme mi na to nieco poradit? Ako sa toho mozem zbavit? .. VELMI PEKNE VAS PROSIIM :(

teritana

Ahoj, vyrážky(akné) na čele sú prejavom, že nie je niečo dobré s tráciacou sústavou. Ja som mala to isté+vyrážky na celej tvári a dosť som sa na to vrhla radikálne čistením tela zvnútra aj zvonku, nech je to dlhodobé. Úplne super je CHLORELLA+Puškvorec+Pupalkové tablety+strava bez múčnych jedál, teda aj pečiva, bez mliečnych vecí, teda aj syry,tvarohy. Táto kombinácia je total silná. Chlorellu treba užívať aspoň pol roka, nech to má účinok, Puškvorec tiež čo najdlhšie piť a Pupalka- ako sa žiada. Jednu malú lyžičku Puškvorca si zalejem 3dcl studenej vody pred spaním a do rána nechám lúhovať. Má sa lúhovať 6-10 hodín. Ráno scedím a pred jedlom sa napijem 1glg, po jedle 1glg 3x denne. Potom si dám pupalkovú tabletu a tablety Chlorelly. Namiesto pečiva zalejem vločky vriacou vodou, pridám kokos, cukor, trochu sójového mlieka. Je to super na vlákninu. Ak nechcete podstúpiť tak´to kúru, tak hlavne Puškvorec pite, ten lieči žalúdok a črevá. Chlorella upravuje stojicu, detoxikuje celé črevá a žialúdok a Pupalka je tiež na trávenie,imunitu,menštruačné ťažkosti,nestále hormóny. Ja mám ešte aj akné zo zlého trávenia a hormónov, tak si dávam kozmenitu Dado Sens, hl.účinný krém je super. Celkovo nepoužívam kozmetiku plnú chémie a ropných derivátov, nech to má nejaký účinok. Bola som z týchto mojich problémov mŕtva, oslabnutá psychicky, ale teraz keď takto žijem, mám super pocit a energiu. Hlavne veľa vody treba piť počas brania tých vecí, nech sa rýchlejšie telo čistí.

beautician

Dobry den zarazaju ma niekedy rady ludi ktory pomocou sipkoveho oleja,medu,SLNKA!!!!! sa chcu zbavit flakov po akne.tych sa da zbavit laserom alebo ipl poprípade chcemickymi peelingami ale lepsie v stadiu postakne.Vzhladom k tomu ze pokozka je vacsinou precitliva dbame na pouzivanie kvalitných kremov to znamena ziadne z drogerie ,vyberame podla typu pleti a konzultujme s odborníkom(kozmetickou,koznym lekarom.Kremy nestriedame,pouzivame s rovnakej rady,pripadne kombinnujeme kombinovatelne.Dbame na prisnu hygienu,nevytlacame si opat vyrazky,ale dame si plet vycistit u odbornika.NEVYSTAVUJEME SA SLNECNEMU ZIARENIU.To je to najhorsie co mozete urobit.A takisto sipkovy olej moze u mastnej pleti upchat pory a vznik novych vyrazok.Neskusat piate cez deviate na pleti.Dermarevolta.com

eJKej

ahojte .. objednala som si SIPKOVY OLEJ ktory ste tu radili .. idem ho vyskusat, dufam ze to pomoze .. alee chcela by som sa opytat ak s tym mate skusenosti ..
Je lepsie natriet to na celu tvar ako krem? alebo radsej len na tie miesta kde mi ostali flaky po akne?
Vdaka!

mmoninka

Skuste ist s tymto problemom za niekym, kto ma stym bohate skusenosti. Mozem odporucit Esthetic mne tiez pomohli. Samoliecbou a skusanim hocicoho miniete nepomerne viac penazi, nez by ste zaplatili u nich. Toto sa mi potvrdilo z vlastnej skusenosti.

mysa

ludia nekupujte drahe kremy , kupte si sipkovy olej 100 % za studena lisovany hovori sa mu olej krasy je to suchy olej mozte ho uzivat vnutorne pre efektivnejsie ucinky aj vonkajsie lebo je to suchy olej na vyborny na jazvy strie akne flaky po akne

odpovedka

Ak sú fo fľaky po akné, časom by mali zmyznúť prirodzeným obnovovaním pokožky. Ak nie dajú sa jednoducho prekryť kvalitnými smoopalovacími, skús nejaký FakeBake, alebo tak.

Dona 11

ivana.z

Dakujem velmi pekne za rady :)
Akne uz nastastie nemam .. teraz ma trapia uz len tie flaky :( .. trochu som sa spoliehala na to ze to opalim a nebude to tak vidiet .. ale tak teraz budem musiet skusit nieco ine kedze opalovat to nie je dobre :/

ivana.z

Dona11

Kyselina salycilova je vacsinou hlavna zlozka v kremoch proti akne lebo ma schopnost cistit pory zvnutra. Je teda idealna na liecbu akne, nie je ale absolutne proti pigmentacii. Nie som si teraz ista ci potrebujes bojovat viac s akne alebo s flakmi co po nich zostavaju.
A opalenie urcite nepomaha! Chvilkovo akne zamaskuje ale po par dnoch zostavaju flaky este ovela horsie a za hyperpigmentaciu moze hlavne UV ziarenie! Mala by si pocuzivat vitamin C, ktory chrani pred slnecnym poskodenim a redukuje flaky a potom oplalovaci krem. Vitamin A (retinol) je zase dobry na akne. A vitaminmi nemyslim tie co sa papaju, ale vitaminy na plet. Uzasne su Monoderma vitaminy C10 a A5.