Orgazmus

Príspevok v téme: Orgazmus
simik_12

Ahojte. Sexujem už 5 mesiacov, ale ešte ani raz som nemala orgazmus. Robím sa už niekoľko rokov a stále dosiahnem orgazmus, ale pri sexe nič. Pri robení sa dráždim z vonku aj z vnútra. Pri sexe je to miestami dobré a miestami necítim takmer nič. Skúšala som už asi všetko...základné polohy, prstovanie, anál, a trochu oral ale ešte ani raz som pri tom nedosiahla orgazmus....iba keď sa robím sama. Snažili sme sa nájsť aj bod G...rukou to celkom šlo, ale keď ho tam strčil tak ako keby sa bod G stratil. Taktiež sme skúšali aj dlhú predohru...bolo to lepšie, ale orgazmus nikde. Pomôžte mi prosím.

Pomoczapomoc

Ahoj,
Nesnaž sa ten orgazmus príliš hľadať a neskutočne ho chcieť. Uvoľni sa, dajte si na chvíľku pauzu(taký týžden). Samozrejme aj ty si ju daj. Možno to bude na nevydržanie ale to je len dobré. Jedného pekného dna ked budete bez stresu sa do toho pustite, s predohrou, sexy prádlom a podobne. Uvoľni sa nestresuj svoju polovičku a prežite spolu peknú chvíľku. Nemusíš mať orgazmus stále, vychutnávaj si to. Ono to skôr či neskôr príde. Nieste možno spolu tak dlho a nepoznáte sa príliš na to aby ste dokonale vedeli čo vám robí dobre. Ale to časom príde. Ak budeš takto surovo na ten orgazmus čakať, nikdy sa nedostaví. Prajem veľa pekných chvíľ.