Palenie v hrdle, zvacsena uzlina za uchom a občasne pichanie v ušiach

Príspevok v téme: Palenie v hrdle, zvacsena uzlina za uchom a občasne pichanie v ušiach
Monika_Monika

Ahojte. Mam 27 rokov a mam nasledovný problém. Pred mesiacom a pol som brala antibiotika nakoľko som mala na mandliach hnis pritom ma nic nejak extra nebolelo co sa týka hrdla a podobne. Len vzdy každé rano ma akoby pálili trosku mandle, ťažšie sa mi dýcha a sem tam ma pichne v ľavom aj pravom uchu. Mávam aj alergiu na seno trávu pekne kvety atd. Niekedy mam pocit ze mi puchnu mandle. Na pravej strane podnebia hore tak vzadu sa mi urobila taka mala hrcka na ktorú ked zatlacim je tvrda ako podnebie a vnútri akoby bol nejaky maly pluzgierik ktorý sa trosku pochybuje a ked nato zatlacim tak mi to vyráža do ucha ako take pukanie nepríjemne. Este chcem pripomenúť ze mandle a hrdlo okolo mam stale cervene. Nepijem a ani nefajcim. Momentalne som sa presťahovala do zahraničia a doktora tu este nemam. Mozem sa opytat ci by mohlo ist o streptokoka alebo nieco vážnejšie ? Mam aj zvacsenu uzlina za ľavým uchom cca 1 cm veľkú tvrdú a nebolestivu.