Skvrna od bielidla, co s nou?

Príspevok v téme: Skvrna od bielidla, co s nou?
badDay

Dobry, stala sa mi mensia nehoda, bola som u kolegyni na navsteve a pocas rozhovoru ona otvarala bielidlo,chystala sa totiz dat si vybielit svoje tricka, bielidlo je slo tazko otvorit. Ked sa jej to konecne podarilo tak z flasi vyspliechlo cast bielidla na moju bluzku. Ja som si to vsak nevsimla az ked sme pili kavu tak si ona vsimla ze mam nieco biele na bluzke a potom nam doslo ze to od bielidla podla pachu za chlorom. Sla som ju rychlo splachnut vodou ale uz bolo samozrejme neskoro lebo bielidlo uz zaucinkovalo. Takze vysledok moja bluzka s bielou skvrnou a ja neviem co teraz. Je to pekna bluzka, taka jednoducha ale s peknym strihom. Nechcem ju vyhodit, mam ju len od minuleho leta a stala 20 eur. Co mam urobit aby som nejako tu bielu stopu zakryla? Bluzka je v zaklade biela s ruzovo-cervenymi pasikmi po celom obvode. A ten flak je v oblasti pod pravym prsnikom. Takze ho dost vidiet. Kolegyna mi poradila, ze mam dat celu bluzku do bielidla a bude biela ale ja nechcem mat bielu, take mam uz dve a tato je konecne ina. Nemate nejake rady, nieco nasit alebo ako nato? Prosim o akekolvek rozumne rady.
Dakujem.

karolinka122

raz sa mi to stalo s tmavomodrym trikom za 50 eur..tak som kupila v papiernictve fixu na textil rovnakej farby a zamalovala to, absolutne mi to nebolo vidno, ani po prani, fixa drzala, ale to bola tmava vec, ci najdej fixu aj na tvoju bluzku, neviem...