Hľadám kamarátku v BA, chýbaš..

Príspevok v téme: Hľadám kamarátku v BA, chýbaš..
klariss

Zdravím všetkých čítajúcich!
Píšem sem, pretože cítim, že mi v mojom živote chýba istý dôležitý človek-kamarátka.
Tá, ktorej sa môžem zveriť. S ktorou možno rozprávať takmer o čomkoľvek, smiať sa. Tá čo pochopí, neodsúdi, pomôže.
A dúfam, že aj práve tu by sa mohla nachádzať, keď už prirodzenou cestou som na žiadnu nenatrafila..
Ak aj ty hľadáš niekoho rovnako, môžeš mi napísať na zverejnený e-mail. Poteším :)

Mám 17 rokov, znamenie baran, študujem na gympli, rada čítam, počúvam hudbu, športujem, zaujíma sa o zdravú stravu, zvieratká, seberealizáciu..
Na veku príliš nezáleží, dôležité je rozumieť si samozrejme :)

Dalo by sa povedať, že som mysliteľka, pred ľuďmi skôr uzavretejšia, pretože mi prídu povrchné kamarátstva o ničom, bezhodnoty. Oceňujem úprimnosť, pochopenie, láskavosť, ochotu..
Ale viem byť s ozajstným človekom, ktorý pre mňa čosi znamená kominukatívna, otvorenejšia..keď môžem veriť, že nepodrazí kolená.

Ozajstné hodnoty, ktoré sú skôr výnimkou, tie oceňujem, predsa jestvujú :) Tak..snáď sa nájdeme..

Spravíme svoj život o čosi lepším, zábavnejším a priateľskejším?
Nedočkavo čakám a ďakujem za prečítanie :o)!
E: kikusin@centrum.sk

rakv

Aha prepáč písala si to do názvu témy :D zajtra sa ti možem ozvať a napísaž viac o sebe, bola by som rada keby sme sa spoznali :)

rakv

Ahoj, tvoj príspevok som si len narýchlo prečítala, tiež hladám kamarátku, spriaznenú dušu, mám tiež 17. Ale nedočítala som sa odkial si? ja som z Ba :)