pmôžte mi schudnúť prosím!!!!

Marianka

pre HEDU: ty si myslis, ze si vtipna tymi svojimi vyrokmi: NEZER A CVIC!??? neurazaj sa, ale si jedine TRAPNA. su ludia, ktorych cvicit nebavi a ktori radi jedia. a co teraz??? aj ja mam problemy s vahou. kardiologicka mi povedala, ze mam nadvahu (73 kg a 180 cm). zacala som cvicit. niektori na cvicenie nemaju nervy. tak ak mienis davat rady takehoto typu, tak su zbytocne a iba sa zosmiesnis. to je moj nazor.
pre ALEX444: suhlasim s DADUSOU21. ak nemas rada cvicenie, tak skus rychlu chodzu. mas doma psika? ja nie, ale spoluziacka mi hovorila, ze ked ona chodi so svojim psom na prechadzky, tak nielen ze chudne (nepotrebuje to), ale pomaha to aj zdraviu. skus napr. aj toto. :o)

daduša21

Milá Alex444,ak sa ti nechce cvičiť,tak skús aspoň denne rýchlu chodzu aj 1-2 kilometre.Ja tak chodím každý deň do školy,a tiež radšej vyjdem hore schodami ako víťahom.Pomáha to

monka

ahojte
ja sa pokusim od zajtra jest 7 dni tu ,,polievku,,tak uvidim.potrebujem rychlo schudnut,tak dufam,ze mi ta polievka pomoze.uz som mala aj Gutalax.ale nic moc,len som viac jedla.

damaxy

mne zaberie nejest sladkost,nejest po piatej večer a píšem si čo som zjedla.A hlavne odvážit sa najskor o týžden

Dug

Netreba plakat o tom ze ste lenive / nemate pevnu volu. Zazracny sposob neexistuje, takze sup sup zacat vykonavat nejake pohybove aktivity, alebo zacat dodrziavat nejaky upraveny jedalnicek. Tipy a triky su nanic kym nie ste ochotne dodrziavat tie, ktore aj nieco vyzaduju...

ira

jaj moje mile, ak sa chce niekto z vas dopracovat k peknej postave a pritom zostat zdrava, tak lenivost musi zo svojho zivota vylucit. Racionalne stravovanie a pohyb su jedine metody ako schudnut. Ostatne tipy a triky vam pokazia zaludok, podrazdia pankreas, poskodia crevnu mikrofloru a lebo privedu na psychiatriu.

Alternativa

Ospravedlnujem sa, ze nebudem Vase postoje podrobne analyzovat. Nestiham, som na tejto www fakt len na skok. Chcela som si pozriet, ci nepisali nieco dievcata, ktore su moja "srdcovka". A vidim Vase odhodlania chudnut - ale NESPRAVNYM SPOSOBOM. Takze : s diagnozami spojenymi s poruchou prijimania potravy /PPP, to je aj anorexia a bulimia/ sa nezartuje - ani slovne a uz vobec nie ziskat ich. Ak chcete vediet, ako tazko sa s nimi bojuje, pozrite si temy Bulimia, anorexia a Bulimia, anorexia-BOJ VYHRAS. Dievcata, co tam pisu, pochopili, ze chcu zit kvalitnz zivot plny radosti, laskz, usmevov. A kliknite si aj temy napr. Odkyslenie organizmu, Ako zacat den, Delena strava-priblizne nazvy tem. Su tam dobre rady na spravny sposob stravy, to je zaklad, nie diety, hladovky, prehanadla.
K prehanadlam: su urcene na chorobne stavy so zlym vyprazdnovanim. Ich uzivanie pri regulavcii telesnej hmotnosti je uplne neucinne a NEBEZPECNE. ucte sa MAT RADI SAMU SEBA TAKU AKA SI - s kladmi aj zapormi. Taki sme vsetci.