Po akej dobe ho zoznamiť s našimi?

Príspevok v téme: Po akej dobe ho zoznamiť s našimi?
novacik...

AHOJTE,

CHODIME SPOLU 3MESIACE A RADA BY SOM HO ZAVOLALA K NAM , AJ SOM MU TO NAVRHLA,A NAJPRV VRAVEL ZE SA HANBI, ZE JE SKORO,
PO CASE SOM Z NEHO VYTIAHLA TO ZE ESTE SA NECHCE ZOZNAMIT S MOJOU RODINOU , LEBO NECHCE ANI MNA PEDSTAVIT JEHO RODINE,(TO MI POVEDAL NEPRIAMO) KOLI TOMU ZE PREDOMNOU MAL VELA VZTAHOV A STALE TO STROSKOTALO KRATKO PO ZOZNAMENI SA S RODINOU ...

TRAPIMA TO LEBO NA JEDNEJ STRANE MU VERIM ZE MU TO JE TRAPNE...ZE ZAS DALSIA FRAJERKA... ALE NA DRUHEJ STRANE JE TO PONIZUJUCE PRE MNA...

DontWorry

Rok, tri - blbost si celkom myslim. Neviem co tolko ludi stale zije podla nejakeho pravidla, ze az po istej dobe je spravna chvila zoznamit niekoho s rodinou. Spravna chvila je vtedy ak obaja s tym suhlasia a ak s tym nemaju problem ani rodicia - hoci aj po tyzdni.

Ale ak s tym ma problem tak ho netlac do toho. On sa musi na to citit. Hoci az po roku, ale v tomto pripade to bude normalne, lebo on sa nebude citit neprijemne. Ale ak by aj po dlhorocnom chodeni odmietal - tak vtedy by som sa zamyslela

keysha777

máš čas ho zoznamovať este je skoro ..rieš to ked budete spolu aspoň rok,alebo sám ti to navrhne.a nebud na neho nasilu že ho chces ukazať rodinne lebo mu to začne vadiť

Agnes998

Tak toto by som po troch mesiacoch fakt neriesila, kebyze ste spolu 3 roky a stale sa nechce zoznamit s rodinou by to bolo uz na povazenie, ale takto? On si asi tiez este nie je isty ci si ta prava a vlastne ani ty to nemozes vediet ci je ten pravy pre teba. Uzivaj si vztah s nim, ak to bude dlhsiu dobu klapat, urcite sa rad zoznami aj s rodinou.

CoreN

No ták, dievča zlaté. Načo ho budeš zoznamovať s rodičmi teraz, veď ste spolu ešte veľmi krátku dobu. Čo chceš aby ti ho rodičia odklepli, alebo čo? Nerob si z toho ťažkú hlavu, ak bude chcieť, tak ti to povie. Netráp sa kvôli tomu.