Zoznamuje ma so svojimi ex, tvrdi, ze su to len kamaratky

Príspevok v téme: Zoznamuje ma so svojimi ex, tvrdi, ze su to len kamaratky
Maceta1234

Ahojte, chcem sa spytat na vas nazor, lebo ja uz neviem ci som nenormalna ja alebo moj partner. Moj problem spociva nie len v tom, ze sa moj partner stale stretava s vela svojimi byvalymi babami ale este so vsetkymi ma zoznamuje. Samozejme hovori, ze su to len kamaratky a nic s nimi nemal. No na dvoch ludoch, co spolu nieco mali to je vidiet, takze uz pri druhej som pochopila, ze s obidvomi nieco mal. Ked ma volal s dalsou von, som mu jasne vysvetlila, ze ja sa s jeho byvalymi stretavat nechcem, ze mi je to neprijemne, no on ma s nimi stale vola. Asi po roku vztahu uz som to fakt nevydrzala a pozrela sa mu na fotky a na FB a zistila, ze som sa fakt nemylila, ze su to vsetko jeho byvale. On vlastne ani nema kamaratov, resp za ten rok ma zo ziadnym nezoznamil, iba kamaratky a vacsina je jeho ex alebo nejake milenky. Tiez ma trapi, ze mal potrebu sa mi chvalit, s babami akej narodnosti spal. Na druhej strane mi povedal, ze minulost ma vysporiadanu a ze by uz nechcel nic so ziadnou byvalou mat, no ja neviem co si o tom mysliet, ked mi ich tak zatajoval a hlavne ich je tolko! Co si o tom myslite? Diky za nazory.

Maceta1234

Vdaka za nazory. Nakoniec som sa teda s nim rozisla. Ked som mu povedala, co ma trapi, tak mi povedal, ze on sa kvoli mne svojich "kamaratok" nevzda. Tak nech si ich ma...

Agnes998

Celkom ok mi nepride ze nema ziadnych kamosov muzskeho pohlavia ale len kamosky, dokonca s ktorymi spaval ci mal vztahy. Ja by som toto netolerovala, kopla by som takeho do zadku. Zastavam nazor, ze s byvalymi maju byt vztahy uzavrete a nemaju sa preplietat do sucasneho zivota a kazit sucasny vztah.

sisque30

No mne to nepride normalne, klamstvo ziadnemu vztahu neprida a chvalenie sa s byvalymi mi pride velmi detinske. Neviem v akom veku ste obaja, ale vkazdom pripade si dobre premysli co ti tento vztah dava a co berie a hlavne ci si ochotna taketo spravanie tolerovat. Na mna by to nebolo a riesila by som veci radikalne, po par vztahoch si uz viem vazit samu seba.Vela stastia

Tiferet

ja osobne by som to nezniesla. Nemám potrebu poznať jeho ex.. určite by mi to nepomohlo, len by ma to zožieralo.. čo bolo-bolo. Teraz ma teba, tak by sa mal už spamätať!