Velky strach panika z ochorenia (oral bez)

Príspevok v téme: Velky strach panika z ochorenia (oral bez)
aaaaaaa11

Ahojte. Mam velmi zavazny problem neviem čo ma napadlo ale som bol za jednou zenou čo ponukaju sluzby na nete. Doslo len k oralnemu nechranemu sexu aj to trvalo velmi kratko.Jak som jej opustil byt odvtedy zacali moje velke problemy. Po polhodine na to neviem prečo ale nasadil som si chrobaka do hlavy čo ked nahodou som dostal nejaku chorobu (syfilis).
Kvoli tomu teraz vela stresujem panikarim,od vtedy neviem zaspavat spim len 4h,a potom uz sa len otacam v posteli,stale myslim len na to zle(skoro kazdu minutu) sem tam mi nechuti ani jest,bolesti zaludka,fajcim viac ako kedysi,mavam sucho ustach,stale googlim o nejakych chorobach,chodim sa len pozerat do zrkadla či sa neobjavi nejaky vreed .... no na zblaznenie mi je.

Robi to stres panika uzkost ????

marinada

Podla mna muzi tu pisucei sa len snazia samich seba zufalo presvedcit ze im nic nehrozi aj ked v kutiku duse pochybuju o tom. Je to ako zatvarat ocicka pred pravdou a nechciet ju vidiet. Ale donekonecna sa tie oci zatvarat neda.

Maoam

ludia nestykajuci sa s prostitutkami majuci jeden normalny a aj verny vztah su casto osidleni alebo infikovani celou plejadou mikroorganizmov (napr. kvasinky, patogenne bakterie, virusy) a co potom ludia, ktori denne obsluzia XY zakaznikov, o ktorych nic nevedia?

oralnym sexom sa prenasa velmi vela ochoreni, pre neznalych staci zadat do googla, co vsetko

stacia mikrotrhlinky v ustach, infikovana osoba sa predsa dostava priamo do kontaktu so sliznicami, ustim muzskej uretry ach jo...

kamasutra

Ovečka to je jedno aká je šanca a na koľko percent môžeš niečo chytiť. Ide oto, že ak vstupuješ to vzťahu s ľahkou devou tak riziko je tam vždy vysoké, či ide o prostitutku z dialnice alebo z luxusného verejného domu. Už len to že tie ženské trkajú s veľkým množstvom mužov alebo aj keď len orálne ich uspokojujú je to veľký risk. Proste oral, anál či pohlavný styk vždy ťa môže nakaziť.
Ovečka kašli na pravdepodobnosť nakazenia, riziko je veľké. Najlepšie by bolo ak by existovali detektori chorôb ktorými by si taká ľahká deva prešla zákazníka či niečo nemá :D

0vecka

2 Agnes998 myslim ze to tu vsetci vieme... otazka je ze aka je sanca? na HIV minimalna no ten syfilis je celkom uz pomaly bezna vec

Agnes998

Pri kazdom nechranenom sexe sa mozes nakazit, aj pri oralnom. O to rizikovejsie, ak ide o prostitutky ktore gumu nepouzivaju. Je len mytus, ze nemozes nic chytit. Pocula som o jednom, co sa tak nakazil syfilisom a pritom islo "len" o oral.

dochtorka

Ovecka ako ty vsetko zlahcujes :)
Ze je tazke sa nakazit...si robis vtip z toho? Praveze oral je take iste riziko nakazy ako klasicky sex ci anal, najme ak je robeny bez gumy. Chalan by si mal najst priatelku, presvedcit sa ci je zdrava a s nou si to robit kedy sa mu zachce. Sa vam divim, ze chodite za kur*ami. Neviete si babu najst?
Kolko vlastne tym kur*am platite? Stoji vam to zato, tych par minut endorfinov za ten risk?

0vecka

zase pozor ono sa vecsinou neda nakazit tak ze jeden sa jej vstrieka do ust a ty ides o dve hodiny a nakazis sa... napr HIV sa neprenasa sharovanim vibratorov napr... ono pohlavne choroby nieje az tak lahko dostat

v ako vrabec

ak robila pred tebou uz viacerym oral a dovolila aby sa jej do ust vystriekali a co i len jeden z nich bol niecim nakazeny tak ano ona ta mohla nakazit. Ejakulat je jeden zo zloziek prenosu pohlavnych chorob. Ci uz HIV, hepatitida, syfilis atd. Robi oral bez ochrany lebo vsak kto by uz len rad cucal umelinu vsak?
Chod sa dat vysetrit a najdi si jedno dievca nie stetky. Ona ta moze cez telefon upokojovat, ved aj keby nieco mala tak sa ti neprizna. To ze je stetka na urovni neznamena ze nemoze byt nakazena. Tym chlapom testy doma urcite nerobi. Tebe tiez hned vyfajcila.

0vecka

hlavne mi pride ftipne ze ti po telefone povie ze je ok a pritom ide bez ochrany ... ak nechodi kazdy mesiac na testy tak to sama nemoze vediet

navyse taketo otazky si jej mal davat predtym a nie potom....co sa priznakov po polhodine tyka tak to je nieco ako placebo efekt z toho by som si nic nerobil....