Dostala som mykózu a priateľ ma obvinil z nevery

Maoam

anonymka, myslim, ze treba zobrat opätovne STERY na kultivaciu + citlivost, urobit pri kvasinkach antimykogram, ak budu aj bakterie, pri nich antibiogram, ak je infekcia chronicka, liecba podla citlivosti dlhodoba + aj oralne cize kapsuly alebo tablety podla toho co ti naordinuju a paralelne k tomu liecba partnera detto a pocas celej liecby ZIADNY SEX

Maoam

winki, to je casty pripad, velmi vysoke percento muzov je totizto bezpriznakovych, hoci su nosicmi patogennych mikroorganizmov

winki

Maoam práve mám taký pocit, že on bol za tým. Nikdy pred ním a ani po ňom tieto problémy už nemám. A on bol síce vždy zdravý a na nič sa nesťažoval, ale predsa to bol taký kurevník malý.

Maoam

treba spravit nove odbery na kultivacu a aj citlivost, pretoze aj kvasiniek je viacero druhov a mozes mat typ, ktory ma rezistencie voci istym antimykotikam, mozno ta treba preliecit systematicky oralnym antimykotikom + AJ PARTNERA DETTO

a ostatne otazky prosimta zodpovedaj, napr. HAK robi casto tento problem, antibiotika, neliecenie partnera, ked ma partnerka problemy atd atd atd

P.S. ak ta vkuse obvinuje, tak neviem ci sam nema za usami

winki

Je to chrapúň. Toto ti kľudne môže spôsobovať aj stravovanie ako čokoláda a múčne výrobky, ale kľudne aj tvoj partner. Ja som jeden čas mala neustále mykózy a nevedela som si rady....potom sme sa s priateľom rozišli a ono to prešlo.

anonymka123

nevladzem uz je to druhy krat co ma takto obvinil....
a ani brala osm canesten ale nezabera...stale sa mi to vracia... hambim sa