Som na starších

abc111

Ak ma chlap po 30-tke, tak zvycajne vie, co chce. Ma pracu, vzdelanie a mnoho dalsich veci, ktore mladi zajacici nemaju. Ja som prisiel k rozumu az po tridsiatke, predtym som ani nevedel, co chcem.

personalista

v pohode, som mal 30 a nasa brigadnicka 18 alebo 19 a fungovalo to :)

obcas to je asi tak ze najprv starsi a neskor si mozu najst vekom primeranejsieho alebo nie

hi123

Slade, tak to si este asi nevidel tie spravne dievcata:-) nevravim ze ich je milion, ale urcite existuju vyspele baby pod 20..aj ked, zalezi na tom, co ty povazujes za vyspele

Slade

16 rocne dievca a vyspele ? urcite nie ! :) dievcatami zacne trieskat poriadna puberta az v 18. Ja som nevidel este vyspele dievca pod 20, hovorim za seba.

hi123

Oui, ta teoria, ze dievca ktorej imponuju starsi muzi, musi mat problemy s otcom alebo si kompenzuje nieco z mladosti, napr. Chybajucu lasku, moze byt v niektorych pripadoch pravdiva, no nemusi. Ja mam napriklad s otcom uzasny vztah, pocitujem jeho lasku, vychadzame si, nikdy mi nijak neublizil a pod. Napriek tomu sa mi starsi muzi jednoducho pacia viac. A neviem preco by 16 rocna baba nemohla byt dostatocne vyspela na to, aby bola s 30r. Muzom. Suhlasim s tebou s tym, ze dievca moze byt zranitelnejsie, viac naivne a pod.v takomto vztahu, no to uz an zalezi na konkretnych osobach. Taktiez 30r.muz kt. nieco ma s mladsou babou nemusi byt hned pedofil alebo nejaky nevyspelec. Niekedy moze byt 18r.baba vyspelejsia nez 30. Teraz nemyslim len fyzicky,ale aj psychicky. Osobne poznam par, kt. sa zoznamil ked baba mala 16 a muz 32, ked malo dievca 18 sa zobrali, dnes ma 33 a on 49, maju 4 deti a krasne manzelstvo. Nechcem zniet akoze si meliem len svoje a som za taketo vztahy, pravdaze mnohe baby si takto nahradzaju otcovsku lasku ci idu za peniazmi, no nemusite hned hadzat vsetky baby,prip.starsich muzov, do jedneho vreca:-)

Maoam

P.S. mozno by si mohla skusit nejakeho zlateho, dobreho, vyspeleho chalana uz studujuceho na VS mozno vo veku okolo 22r., su taki