Citrobacter

stresujem

musli som predtym taketo nejedla, iba pred polrokom cokoladove a to bolo ok, teraz pred mesiacom som prvy krat jedla ovocne/malinove..a mam pocit ze od vtedy to mam ako jem tieto malinove..hned ako mi napadlo ze by to mohlo byt z tohto tak som ich samozrejme prestala jest, predtym som jedavala iba ciste vlocky a tie boli tiez v pohode ako aj klasicke kukuricne cerealie.. pecivo som predtym taktiez jedla a bolo vsetko ok, takze pecivom si nemyslim ze to bude

antibiotika zatial nemam takze vpohode, uvidim ako to bude dalej a co v stredu alebo zajtra povie doktorka ked bude mat uz uplne vysledky

ako mam este zistit ci to budu tie kvasinky? v stolici neboli.. v labaku mi robi mama, takze cokolvek by som mohla "skusit" len mi poradte prosim, chcem sa toho uz zbavit, dost mi to brucho prekaza

redka

a musli si jedla aj dovtedy? jedina zmena bolo to ovocie alebo musli celkovo? niektore vlocky su uz od \"vyroby\" napadnute plesnami - maju ich v supke...

Maoam

ak si na tie kvasinky este zabijes antibiotika na Citrobactera, ktory je sucastou crevnej flory, tak amen

problemy sa iba zhorsia

musis riesit premnozene kvasinky v traviacom trakte

stresujem

citlivost zatial este nie je znama,to trva dlhsie..v stredu by som mala vediet..kvasinky mi ukazalo v prvom pdbere, ale na druhy den v stolici neboli,cize je vraj mozne ze ich tam ukazalo kvoli tomu ze vzorka stala v chladnicke takmer den a nevysetrilo sa to hned

redka

a toho citrobaktera ti zistili v zvysenej hladine? alebo proste len zistili, ze tam je, ale jeho mnozstvo je minimalne? to co popisujes skor vyzera na premnozene kvasinky... tie ti v stolici vo zvysenej miere nezistili?

stresujem

ale nemyslim ze to bude z tho, prtoze problemy som mala skor ako som zas zacala jest celozrnne pecivo
skor som premyslala ci by to nemohli byt musli so susenym ovocim? to som jedla asi prvy krat a cca od tej doby som zacala pozorovat tieto zmeny