Email

Príspevok v téme: Email
pararam

Ako dlho tak povacsine trva, kym vam niekto odpise na mail? Alebo ako zvyknete vy odpisovat na maili, ze ked vidite, ze vam nejaky prisiel tak si ho hned precitate a odpisete alebo zvyknete aj precitat, porozmyslat a odpisat neskor alebo ked aj vidite, ze vam prisiel tak ho odkladate? Sa pytam preto lebo zvyknem netrpezlivo cakat na mail od jedneho cloveka a niekedy mu trva odpisat tak max. tyzden a neviem, ze co to znamena, ze ci ho zaujimam alebo nie, ja mu zvyknem odpisat skoro hned a samozrejme, ze viem, ze moze mat aj ine starosti, nez odpisovanie na moje maili ale aj tak sa pytam, neviem, ze ci ho neotravujem alebo co...

pararam

Maoam tak teraz co som poslala mail tak bol trocha dlhsi a taky ako hovoris dost dolezity pre mna, ze si treba asi premysliet co odpisat ale co viem tak je stale pri pc :/ ale vravel, ze si so mnou chce pisat tak teda fakt neviem... Aj mne sa zda ten tyzden akosi dlho tak teda neviem, ci sa mam na to vykaslat a prestat si s nim pisat, neviem, vobec to neviem posudit...

Maoam

podla dolezitosti, urgencie a mojho casu

na niektore dolezite e-maily sa neda odpovedat hned, ale clovek musi mat klud, zvlast ak je odpoved dlhsia alebo velmi dolezita, obsiahla atd.

v sukromnej sfere - tak tu si myslim, ze kazdy, pre koho je ta osoba, ktora mu poslala e-mail, dolezita, tak sa tej osobe ozve cim skor sa mu/jej da, ci uz cez mail alebo inak

ak si dava vzdy tak nacas, tak neviem, asi to take dolezite nebude, ale zasa neviem co robi, ak ma cojaviem pracu, ze nema moznost pristupu na net alebo je vkuse v akcii, tak nestiha, ale beztak mi tyzden pride fakt dlho

philips

Ja na maily odpisujem hneď, ako prídem na to, že mi nejaký prišiel. Nikdy nečakám na to, aby som odpovedal.