Vymenny pobyt

Príspevok v téme: Vymenny pobyt
Stredoskolak

Dobry den,

Mam 17 rokov a na strednej skole som sa zapojil do programu vymennych pobytov. Ide v podstate o to, ze studenti zo zahranicia pridu byvat na mesiac do nasich domacnosti a potom pojdeme k nim.
Problem vsak nastal, ze ku mne priradili dievca o com som sa dozvedel az dnes. Pridu 4 baby a 1 chalan. Ten chalan ide k spoluziakovi, spoluziacky 3 maju baby a mne vyslo dievca.
Ja som predpokladal ze takto to mixovat nebudu, som pripravil druhu izbu aj zinstaloval druhy pocitac. Myslel som si ze budeme po veceroch drtit nejake hry po sieti, alebo pojdeme na motokari alebo s crosskou(motorka do terenu) jazdit na okruh alebo niekde po poli. Alebo strielat zo vzduchovky na terce a take tie chlapske veci. Okrem toho ze nemam ziaden program pre dievca, sa uplne hanbim a som tak trochu v strese ani som velmi nemohol jest.
Pride v stredu, takze samozrejme sa z toho neda vyhovorit ani okolo toho robit ziadne sceny. Takze som to radsej zobral ako fakt a povedal som ze sa tesim. Aj ked da sa povedat ze ked som to pocul tak som skoro odpadol ( v tom zlom slova zmysle ) a este stale mam taku nervozitu a napatie v bruchu.

zewa

Ver mi, ze hento bude bavit aj babu. Urobis jej program, ktory jej budu vsetci len zavidiet. Ja by som to brala vsetkymi desiatimi :)