Ostat s nim alebo nie?

Príspevok v téme: Ostat s nim alebo nie?
pupik333

Po 5 rokoch spoluzitia sme sa vzali,teraz to budu dva roky, co sme manzelia. Pocas nasho vztahu ma uz dva razy silno sklamal, raz to bola nevera po hadke { sice sa len bozkaval, ale mna to zranilo....a este viac to, ze sa k tomu hned nepriznal}pretoze som na pokeci nasla, ako flirtuje s druhymi, chce od nich nahe fotky atd....odpustila som mu, pretoze ho to mrzelo a robil vsetko pre to, aby ma nestratil. Dostal vtedy ultimatum, bud ja alebo pokec a vybral si mna....aspon tak to tvrdil....druhe sklamanie prislo pred pol rokom...nahodou mi na pocitaci zacali vyskakovat fotky nahej zeny zo skypu...zaujalo ma to,a tak som zistila, ze moj vtedy uz manzel mal dva roky zalozeny tajny nick na pokeci, skypoval cez webku s druhymi zenami a kedze boli nahe, nebola to obycajna konverzacia.....vtedy som chcela rozvod, strasne ma sklamalo to, ze ma dva roky klamal, podvadzal { internetovo}...ale on ma prosil, aby dostal este jednu sancu, ze je iba nevybureny nakolko som bola jeho prva, ze to lutuje a ze ma uz viac nechce zranovat. Bolo to tazke obdobie, ale povedala som si, ze dobre...ibaze odpustit mu to neviem, a zabudnut uz vobec nie....od vtedy preslo viac ako pol roka a nas vztah sa zmenil na nepoznanie....on je ten, co sa kvoli mne trapi, pretoze uz mu neviem davat tolko lasky kolko pred tym..vtedy som ho milovala oddane, zaslepene, obdivovala som ho, pritahoval ma...to vsetko sa stratilo...odmietam ho casto v sexe, co som pred tym bola ta viac akcna...neviem, ci to ma vyznam sa takto trapit....najviac ma mrzi to, ze on sa neskutocne zmenil k lepsiemu, proste stal sa z neho chlap, po akom tuzi kazda jedna...je pozorny, pomaha mi, urobi vsetko, co mi na ociach vidi, bojuje o moju pozornost....ale vo mne sa vtedy nieco pokazilo a ja to neviem vratit spat....najhorsie na tom je, ze ma uz dlhsi cas extremne silno pritahuje jeden muz, je starsi, a myslim, ze mu nie som lahostajna, ale drzi si odstup, pretoze moj manzel na neho ziarli az tak velmi, ze mam zakazane sa s nim bavit....a to sme boli pred tym velmi dobri kamarati.... uz som z toho zufala....mam tomu dat sancu, pockat este, mozno sa do neho nanovo sialene zamilujem....alebo nam mam dat obom sancu byt stastnejsi s niekym inym? mame 26 rokov...ziadne deti

Loba

Hladajte spolocne riesenie, ak to chcete zachranit, navstivte odbornika, alebo nejake partnerske seminare. Mam pocit, ze sa mate o com rozpravat a co riesit.

Hlavne neskoc hned s niekym do postele, len preto, ze ta niekto pritahuje. Navyse to moze byt len tvoja domnienka, lebo hladas "unik" zo sucasnej situacie.
Vyries si to, co mas doma.

Pablos

Daj tomu šancu pohovor si s ním úprimne o všetkom ako sa cítiš a tak uvidíš. Veľa žien s kvôli zopár hádkam rozišlo a zaujal ich iný muž, ktorý ich chcel využiť iba na sex alebo po chvíľi s ním oľutovalo, že opustili toho prvého a potom bolo už neskoro. Ale to je tá dnešná generácia, ktorá si myslí, že život je dokonalý a hľadajú človeka, s ktorým budú vždy spokojný a nemá žiadne chyby ale takí muži ani ženy neexistujú.

claire

jednoducha matematika, ak k nemu uz nic necitis a myslis na niekoho ineho, nechaj ho ist...myslim, ze skor ci neskor by sa na pokec aj tak vratil. len by to uz robil sofistikovanejsie...mimochodom velmi vela muzov ma taketo tajne nicky, o ktorych ich zeny ani len netusia :)