Oralny sex

Príspevok v téme: Oralny sex
mimimm

Hmmm ahojte....mam na vás otázku myslite si že je orálny sex prirodzeny a normalny? zaujima ma to s toho dôvodu, prečo to človek pocituje ako potrebu niečo take skušat, ked sex je vo svojej podstate o niečom inom. a samozrejme či si to človek nemysli len preto, pretože v dnešnej dobe sa to automaticky za prirodzene aj považuje. dakujem.

kremešova

ano Wreck porovnavat ludi s opicami a inymi zivocichmi je neskutocne perfektne. Ty si jeden z tych cudakov co veria ze ludia pochadzaju z opic ze? Ja svojmu frajerovi brko vycmulam ale nikdy mu nedovolim aby sa do ust vystriekal. Nikdy lebo je to blivajz. Takze troska sa pohrat s jeho klobasou ci spekom ale bez striekania. Strieka mimo mna. Bud na hrud alebo na pripravenu plachtu. Nerozumiem zenam ktore si nechaju vystriekat ten blivajz do ust..bleeeeee. Nikdy. Ak by ste boli vy na nasom mieste tiez by sa vam to nepacilo. Takze neznas sa mi oponovat ze ved z lasky co clovek druhemu neurobi. No nerurobim. Dala som svojmu jasne pravidla a ak nechce dostat po papuli tak sa ich musi drzat. A to radim aj vam baby. Ak vam nieje nieco pochuti, tak to dajte jasne najavo. Nebudte otrokyne svojich frajerov ci manzelov.

anjelik *

Mimimm, ľudská láska, ľudské city, emócie, to sú len frekvencie. Čím bližší je ti ten druhý a podobnejší v tomto smere, tým *milovanejší* pre teba je. :o) Láska je o niečom úplne inom, ale tá skutočná, nie láska Rómea a Júlie. Je o pochopení. A to v tvojich slovách chýba. Pravda je taká, že ty to nechceš robiť a snažíš sa samu seba presvedčiť, že si iná, kultivovanejšia, že nesexuješ, ale sa miluješ. :o) Že už nie si žiadne zviera, aby si lízala nejakému samčekovi jeho genitálie. Vieš, môžeš to robiť a nebudeš pre to horšia ani nejaká podradná suka, môžeš to robiť vedome a plne si uvedomovať, prečo to robíš. Tým sa k láske a milovaniu priblížiš viac, ako nahováraním si, že si niečo iné. Proste sa ti to nepáči, máš na to svoje dôvody, a to je celé. Prieči sa to tvojej prirodzenosti, ale nepleť do toho, že ty miluješ a tá, čo druhého orálne uspokojuje *iba* sexuje. ;o)

mimimm

wreck to je sice pravda, ale ty pišeš len o tych "pudovych" veciach, vdaka ktorym sa vsak clovek odlisuje od zvierat, takze....vlastne hovoris o sexe ako takom, cize nie velmi empatickom a citovom, no a ja som sa pytala prave na ten, či skutočne ma niečo spolocne s oralnym sexom.

wreck

mimimm, predsa si nebudeme namyslat, ze nasa generacia to OBJAVILA, no cak. je to uplne prirodzene. opice a ludoopice sa tak bezne "hraju", rovnako tak nizsie cicavce, najma samce, maju sklon lizat samice, napriklad psy. robia to zrejme z ineho dovodu ako my, ale u nas sa to len posunulo na inu uroven. no a ak neveris na hovoriace hady, tak ti je jasne, ze jednoducho tieto veci v nasom genome su, lebo sa miliony a miliony rokov vyvijali.

chlapa fascinuje ako sa zena kruti a stona, ked ju vhodne lize a ked ju naozaj silno urobi, ma z toho ohromne dobry pocit. zena je mu zase vydana na milost, dotyka sa jej na citlivom mieste, ma pocit odovzdanosti a bezbrannosti a je jej to prijemne.

zenu zase pri kureni fascinuje ako sa brko napruzi z odkvacnuteho makkysa na bambusovu tyc a potom ta zivotna sila ked z neho do nej strieka silny prud. takisto ma fantasticky pocit, ze mu dopriala nieco uuuzasne. o to viac, ak jej on na konci povie - bohyna.

nema to nic spolocne s tym za ake sa to povazuje. ti, ktori to miluju a maju tu cast genomu "silnu", to budu vyhladavat, a ti ostatni si najdu ine formy zabavy.

odpoved na tvoju otazku teda je: preto, lebo ta tuzba je v nom geneticky zakodovana.