Stále panic!

Príspevok v téme: Stále panic!
Panic222

Mám 22,športujem,cvičím,makám na sebe,pracujem ale nemám holku ešte som ju nikdy nemal... a panic som ešte stále.je v tom problém ? alebo vo mne ? mám z toho depresie aj ked s chalanmi kecáme v krčme na pivku o ženských nejak sa nezapájam potrebujem ho stratiť .. a začať žiť .. nemám s toho strach,ale som dosť starý na to aby som sa tohoto zbavil,ako pomoc ? bordel ne ...

fuuha

No, že slovo panic sa reprezentuje v tom zmysle, že je chlap neskúsený, hanblivý...a to sa nehodí na mužské povahové črty...ale samozrejme nemusí to byť pravda že panic je presne taký. A druhá vec je, že aj by som verila, že panic má hodnotu, ale keď vypisuje, že ho to trápi, tak v podstate mu chýba poriadne si.... a tak je to celé úplne o inom. Alebo môže ísť o extrémnu uzavretosť. problém....a v podstate je to jedno kedy kto príde o panenstvo a nie je preto viac hodnotný alebo menej ... veď tu nejde o peniaze, človek má vždy tú istú hodnotu, niekto môže mať rád a ľúbiť aj trochu skôr. Iný zas neskôr. Proste tie reči počkaj a chráň si to nedávajú moc zmysel lebo nejde o tovar.

NufNuf

Ja mám priateľa, ktorý so mnou prišiel o panictvo keď mal 24 a som veľmi rada že počkal. Vážim si ho zato ešte viac a som rada že som našla práve niekoho tak užasného.
Neskúsenosť nie je problém. Je skvelé keď viem že je vášnivý len voči mňe.

Panic222 chýba ti len sebadôvera "ak športuješ,cvičíš,makáš na sebe a pracuješ" tak sa nauč ešte povedať žene že sa ti páči.

Ako bolo vyššie spomenuté povedz jej to až keď jej budeš veriť a ak nie je blba pochopí to.

mojpohlad

No a tretia vec este :)

Nech si hovori kto chce co chce, byt panicom v neskorsom veku je tak trochu ukazovatel, ze muz je proste neschopny alebo nepriebojny :)

V 22 to sice este nie je tak zle, ale je uz najvyssi cas aby si na sebe zacal makat co sa tyka sexualneho zivota. Takze rozhodne na nic necakaj !

mojpohlad

A druha vec, najintenzivnejsie sexualne obdobie u muza je medzi 20-30(a skor prave okolo tej 20tky) takze cim viac to odkladas, tym viac sa o to ochudobnujes a tym vacsi nabeh mas potom na rozne problemy ak zacnes neskoro.

Takze ak nemas frajerku, tak rozhodne stoji za to si najst aspon nejaku stalu kamosku ktorej sex tiez chyba. Sex nie je zosynchronizovany s laskou, je to proste samostatna potreba ktoru telo jednoducho vyzaduje ci niekoho lubis a mas pri sebe, alebo nie. Sex je dolezity pre zdravie a pokial sa zdravemu sexu clovek vyhyba, nema to na jeho zdravie balohodarne ucinky.

mojpohlad

No neviem, ale pre zdraveho muza odkladat sex rozhodne nie je ziadne pozitivum :)

Chlap v tomto veku uz davno potrebuje zit pravidelnym sexualnym zivotom aby bol zdravy a culy po fyzickej aj dusevnej stranke.

sewie

Panic222,

ak chces pockat na tu pravu, tak si na nu kludne pockaj a ked stretnes dievca co sa ti bude pacit, nemusis jej hned vesat na nos ze si panic, nechaj nech ta spozna a potom jej mozes povedat ze nemas skusenosti lebo si cakal na niekoho vynimocneho, taketo dievca zareaguje 100%ne uplne inak ako nejake husicky na pokeci! (teda pokial nebudes balit nejaku dalsiu hus)si myslim ze pre vela zien je osviezujuce spoznat niekoho kto neskace do postele hned s kazdou a vela zien sa aj potesi ked moze neskuseneho zaucit ;) a hlavne co pripominam ludom stale-rozmyslaj za seba, je to tvoj zivot, tvoje telo, tvoja hlava tvoje rozhodnutia...ti co sa ti smeju nebudu nijako trpiet ak ty sa nimi nechas ovplyvnit a spravis pre teba blbe rozhodnutie....a ak ti to vadi ze ludia vedia ze si panic, na co im to vesat na nos...z kazdej konverzacie o sexe sa da vykorculovat tak aby si to nikdo neuvedomil. ja som bola dlho panna a ani pri takychto temach by to nikoho ai vo sne nenapadlo ze som s nikym nespala (tym nechcem povedat ze som klamala-prave naopak, hovorila som pravdu ale nechala som ich nech za nevinnymi vetami vidia to co chcu...:))