Stále panic!

Príspevok v téme: Stále panic!
Panic222

Mám 22,športujem,cvičím,makám na sebe,pracujem ale nemám holku ešte som ju nikdy nemal... a panic som ešte stále.je v tom problém ? alebo vo mne ? mám z toho depresie aj ked s chalanmi kecáme v krčme na pivku o ženských nejak sa nezapájam potrebujem ho stratiť .. a začať žiť .. nemám s toho strach,ale som dosť starý na to aby som sa tohoto zbavil,ako pomoc ? bordel ne ...

AlisonWolf

Nie si starý, ja poznám kopec dvadsať ročných panicov a sú to super chalani, a baby si aj tak viac vážia takých, čo nejdú s každou do postele :) samozrejme, musíš na takú natrafiť.

Zuzik57

ale jasne že budete mať štastie:-)

take osoby si netreba ani vsimať, pokus sa najsť nejaku citlivejsiu osôbku, možno aj niekoho koho poznas roky, len si sa na nu doteraz tak nepozeral...alebo sa stretnete možno náhodne niekde s novym dievčaťom...skratka určite na teba a aj na vsetkych ostatnych chalanov s tymto "problemom" čaka nejaka skvela baba, ktora vas bude milovať a vážiť si vás a aj vy ju:-)))

sak kazda normalna baba by vas brala vsetkymi desiatimi v dnestnej dobe...len niektore baby si bohužial zakladaju na inych veciach...:-(

ďalší

Hm, keď som na pokeci nejakej napísal, ako som na tom, vek a že som nikoho nemal, väčšina si robila zo mňa akurát srandu, že musím vyzerať veľmi zle a tak. Dneska to chodí väčšinou inak, u niektorých osôb, ale tak som rád, že som sa nevrhol hocikomu a nezašiel niekam do bordelu alebo podobne. Snáď budeme mať šťastie a stretneme niekoho.

Agnes998

Chalani, zbytocne mate depky, byt panic v 22 nie je nijaka tragedia ani az taka rarita. Mam kamosa, co prisiel o poctivost v 28 a potom mal dlhorocny vztah. Na kazdeho ta prava niekde caka a skor ci neskor pride.

Zuzik57

ja viem ako to myslíš, ja mam rovnake pocity a aj môj priatel, hlavne najsť nejaku spriaznenú dušu, na ktoru sa môžes vo vsetkom spolahnuť.

my sme sa už našli dosť dávno a stále je to rovnako krasne ako na začiatku, alebo aj krajsie, ale teraz mame ine problemy než vzťahove...takže nezúfaj:-))) určite si nájdes niekoho s kym si budes rozumieť.

veci ako pokec a podobne ani nerieš, rovnako ako facebook, ani jeden z nás facebook nemá, je to kazič vzťahov v niektorych pripadoch...skôr by som povedala, že sa skus poobzerať v okolí, v praci alebo v škole...

ďalší

Banskobystrický kraj. No veru je nás naozaj dosť málo, teda aspoň mám pocit, lebo väčšinu má už skúsenosti v dosť mladom veku. Mne nejde iba o to jedno, ale tak celkovo nájsť niekoho, s kým by som si rozumel, ale je to aké si náročnejšie, ako by si človek myslel.

Zuzik57

a odkial ste? pytam sa preto, lebo ja mam skôr pocit, že toto je v dnesnej dobe takou raritou, ale v pozitivnom zmysle :-)))

podla mna je to pre tu babu super ked ma takeho chalana a ak sa bojite že nebudete vedieť čo mate robiť, tak klud, vsetko ide prirodzene a hlavne ak vam môžem odporučiť, vobec sa neponahlajte do toho, len kvoli tomu aby ste si už mohli povedať že to mate za sebou, radsej počkajte na tu pravu a bude to stat za to, najhorsie je podla mna ked v takomto pripade idu chalani na privat atd, skôr môžu stratiť svoje iluzie a city.

tiež som bola panna a môj priatel panic, a bolo to krasne prave preto.

ked som chodila ešte na strednu pred dvomi rokmi, môj spolužiak mal rovnaky problem, mal sice len 19 a stale sa tym trapil že už si z neho ostatny spolužiaci a kamoši robili srandu, na jednej strane vravel že chce počkať na nejaku ktoru bude lubiť, ale na druhej strane už sa mi zdal aj zufaly niekedy. minule som ho stretla po dlhej dobe a zdal sa mi taky spustnuty, je bez partnerky, ale žije život ako odtrhnuty z reťaze...som bola dosť prekvapena ked mi to rozpraval.

a ešte niečo, zda sa mi že takyto chalani su najlepsi, určite su rozumnejsi ako ti, čo skočia do postele s hocikym pripadne navstevuju prostitutky. len už je vas ozaj malo , bohužial.

ďalší

Ja už mám tiež onedlho 22 a ženy som sa ani nedotkol, a tiež mám už z toho depky, mne nejde nejako primárne o sex, skorej sa spoznať, rozumieť si po citovej stránke a potom ísť na všetky tieto veci, ja mám na to špeciálnejšie dôvody, prečo je to tak, ako je, ale nechcem tu o sebe rozpisovať veci. Bordel, priváty a podobné kraviny neskúšaj, asi tvojim ideálom nebudem prísť o to s niekým, kto má za deň desiatky chlapov, skorej by sa to mne osobne hnusilo. Stránky ako Pokec sú tiež veľmi ťažké na spoznanie, s osobných skúseností, nedá sa moc čakať, že tam nájdeš svoju vysnívanú, tam to berú ľudia málo vážne a nie veľmi seriózne. Som na tom presne ako ty, tiež rozmýšľam, kde by som našiel tú spriaznenú dušu, ale ako by záhadne sa mi ženy vyhýbajú, aj keď to len tak s rezervou.

Zuzik57

chlapci hlavu hore:-) kazda normalna baba by chcela panica radsej ako sukničkara...aspon ju nicim nenakazite...počkajte na tu pravu

Detto

Panic som aj ja, v rovnakom veku a s odstupom času som vlastne rád. Príde to s tou správnou, uvidíš a ona bude len rada. :)