Bojím sa toho, že je mojím najväčším omylom

Príspevok v téme: Bojím sa toho, že je mojím najväčším omylom
zbludiladusa

poradte mi,neviem,ako vychádzať s mužom škorpionom,som s ním už dlhé roky vo vzťahu,no čím dalej,tým je to horšie.Kedysi na začiatku bol nežný,jemný chlapec gestami ku mne,teraz je tvrdší,akoby menej citlivý,všetko presadzuje len SVOJE,len jeho všetko je pravda,čo povie,nepripúšťa iný názor ( hoci je ten druhý názor oveľa lepši!!)je taký tvrdohlavý,nepoznám tak tvrdohlavého človeka,je nervák,neviem ešte,čo ma pri nom drží,asi láska.musím sa naozaj zanho niekedy zahanbiť,aj čo sa týka správania( správa sa ku mne jak k malému decku),alebo aj čo sa týka oblečenia.nevie sa proste obliecť,ani zladiť,zavesí na seba hocijakú starú handru,je strašne šetrný až lakomý,no nebol taký od začiatku,naozaj neviem,kde nastala chyba,či bol vždy taký a ja som to len nevnímala,alebo až teraz odhalil svoju pravú tvár,neviem:(
ale desím sa tej predstavy,že bude takýto manžel,čo asi bude.
viem,že jeho láska ku mne je veľká,a má ma rád,dáva mi najavo lásku,stará sa o mna až moc prehnane,ale neviem,či nebol tento vzťah mojím najhorším omylom v živote.
je to typický škorpion,ak máte ženy doma muža,čo je v tomto znamení narodený ,viete o čom hovorím.dá sa to vôbec nejako zmeniť ??

soffa

ahoj ja zijem so skorpionom a vobec to nie je az take zle.to zavisi aj od povahy cloveka od toho ako bol aj on vychovavany v rodine,.s mojim sa daju robit kompromisy co si myslim ze je velmi dolezite,aj ustupi cize si nemyslim ze su to len negativa skorpionov,.skor ako som pisala,je to od vychovy toho daneho cloveka.ja si myslim ze cloveka neprevychovas,a bud sa s tym zmieris alebo sa rozijd,aj ked si napisala ze si nevies predstavit ze by bol tvojim manzelom,cize...uz si si sama odpovedala.este si nepisala ci je to tvoj prvy vazny vztah ale vyzera ze asi ano..

zbludiladusa

MultiLevel ale ja neviem jak sa mam s tym zmierit,na zaciatku nebol taky,resp.ja som to tak nevnímala,ale teraz uplne poslednu dobu zacal byt typicky skorpion,co ma vazne desi.:(len ON ma pravdu a nikto iny,nepočuva ma.ako sa da zmierit s tymto?jako ja sem mierumilovna povaha,aj tolerantna,som schopna to zniest,ale neviem,ci sa s tym da zmierit nastalo,chcem ho nejak nie,ze zmenit,to je zle slovo,ale proste ,nech aspon ma vníma,akceptuje,nech kona podla mna aspon v tych zavaznych veciach,lebo ja mam pravdu skoro vždy.lenže on si mysli opak:D

zbludiladusa

hm,ale ja nejsem napochybach,a nekedy píšu česky,lebo sem napoly češka :)jenomže si dávam do prekladače ,když tu píšu,aby ste mi líp rozumeli.:)

zbludiladusa

sorry,necčítam celé komenty
Agnes ja mu chcem dobre,s tým lekárom napr.a to je len jedna z vecí,takých vaznych,zda sa ti to bežné?že toto spraví?
dobre,ked odmyslím,to,že sa ma normálnejšie obliecť,tak vážne veci,ako sa dá v tomto zmeniť?a inak,čo sa týka obliekania,tak mohol by sa krajšie obliekať,má na to,aj všetko,ale je taký lakomý,ze sa oblieka do starých handier ,ktoré na nom visia,normálne sa hanbím niekedy s ním chodiť vonku ! je to normálny jav ??

MultiLevel

Zbludila, skrz vsetky tvoje temy co si tu uz napisala sa vobec cuduje, ze tento vztah vobec este udrzujes...Ved to je trapenie pre oboch a nie laskou naplnene zitie...to dokedy chcete takto preboha existovat??
To ake je on znamenie je UPLNE JEDNO! Ja som skorpion a aj moj partner je skorpion a ani slovkom mi nepripomina toho tvojho.....tu je jedno ak je znamenie, moze byt aj nosorozec, riesis blbosti!
Zameraj sa konecne na to, ako si dat zivot do poriadku. Mas nielen zdravotne problemy, ale naprd vztah, cela si rozhadzana, nestabilna, podla mna aj nevyzreta a viem, ze cokolvek ti napiseme, bude to ako hrach o stenu hadzat....budes davat argumenty, vyhovorky, riesit blbosti....Sory ale mas partnera presne na svoj obraz
toto bude zbytocne ale - vztah ukonci konecne a najdi si psychologa, citaj knihy na rozvoj osobnosti, posilni si sebavedomie...

ahoJ?

Ty mu chces dobre? on pri tebe vyuziva obranne mechanizmy, ktore ked by za inych okolnosti nemal dostatocne silne (a citlivi ludia ich maju najsilnejsie), tak sa pojde kamsi rovno odbachnut alebo vystriela pol mesta. Ved ty si mu musela tak strasne ulzizit (alebo niekto iny), ze on sa ti snad uz v zivote neotvori - preto ten citovy odstup, lakomost a tvrdost.
Kym je nervakom, este je to dobre:) horsie by bolo ak by to v sebe potlacal - to by mu mohlo z toho vsetkeho prepnut.

Žužova

:O kokso toto je čistá schíza .. autorka tém je asi chorá na hlavu a riadne... možno to ani neni žena.

Až sa mi rozum pozastavuje nad niektorými uživatelmi..to je choré

Agnes998

Jaj tak ja som ine temy necitala ci si ich nepamatam ze ich pisala tato osoba, neviem ake mate vsetky problemy, tak asi zbytocne sa k tomu vyjadrovat z mojej strany