Zápach a biely výtok z vaginy

Chihuahua

Ahoj,
je to velmi jednoduche ale aj tazke..:-) ked som sa vela rokov dozadu pytala velmi dobrej gynekologicky, povedala mi ze jedine co funguke je nejest predivsetkym cukor a vyhybat sa aj bielej muke..no na kaxdy pad u mna to s tym cukrom stopercentne funguje - nejem cukor -nemam vytok. Ked ta to tak trapi urcite to skus uvidis ze to funguje! :-)

poradim38

Boze nechapem co sa bojis, existuje aj detsky gynekolog ktory vysetri dievcata pod 15 rokov, ked maju nejake problemy, normalne chod za mamou, povedz jej aky mas problem a chodte ku gynekologovi.... inak podla mna by sa malo zaviest aby dievcata uz od maleho veku chodili povinne ku gynekologovi, pretoze teraz su kadejake choroby aj rakoviny a potom tu male dievcata hystercia ze co im je a ku gynekologovi to nie.... takze toto by este slovensko mohlo zlepsit v zdravotnictve, ale pochybujem...

Sisska597

Pokial ta nic nepali, nesvrbi a nie je ten vytok hrudkovity, zapachajuci nic to nie je. Taky vytok budes mat po cely zivot

V1ktor1a

Poprosim veľkú pomoc....
Mám 12 a z vagíny mi tečie biely výtok asi aj rok a pól, mama sa nezaujíma a ku gynekológovi v 12... to nie, či by nebolo niaka domáca pomoc, a mám sa báť o zdravotné problémy , je to vážne ? Prosím poved te mu všetko,som strašne zúfalá... :'(

matka22222

Emily a kde maš mamu?ja som taketo veci v tvojom veku riešila s mamou vždy. Bbba,no to že to ma 7 z 10 žien neznamena že je to ok.A určite tie antibiotika čo si uživala len pohoršili.Vtedy sa kvasinky rozmnožuju vo velkom kedže tam chybaju tie prospešne bakterie. Ja radim navštivit gynekologa.A ešte by som dodala žehlit nohavičky!!!

Bbba

Mám rovnaký problém už asi 4 roky možno aj viac, bola som s tým u lekára už viackrát a žiadne tabletky a nič mi jednoducho nepomohlo. Je to tak, že niektoré ženy si s tým výtokom natrápia a niektoré ani nevedia čo to je :(. Môžeš to iba zmierniť výberom dobrého mydla a jesť menej sladkého inak ja som už vybrala rôzne antibiotika a všeličo možné a nič nepomohlo je to stále rovnaké, ale neboj nie si jediná má to podľa mňa 7 z 10 žien.

emily2000

Ahojte aj ja mam tento problem ,mam 13 rokov a neviem co mam robit :( len v 13 a ist ku gyn. tak to sa bojim :(

matka22222

anyone, a prečo nechceš ist ku gynekologovy? smiem vediet? nie je to nič strašne neboj sa ! Ide o to že tu ti sice možme poradit ale nevieme či ti to zanerie pretože to možu byt kvasinky ,alebo nejaka infekcia a na každe sa predpisuju ine lieky do pošvy.Skus si kupit napr. gyntima forte čapiky ked teda nechceš ist na gyndošku a uvidiš .Vysad aj to sladke a bielu muku a tiež sa nesprchuj mydlom ,presne ako je uvedene v predošlom prispevku.Umyvaj sa len čistou vodou.