4 ročný vzťah a namotávka

Príspevok v téme: 4 ročný vzťah a namotávka
mackani

Ahojte, cca pred 3 mesiacmi som spoznala jedneho chalana. Začali sme si písať, išli sme von, uplne všetko v pohode a rozumieme si velmi dobre. Povedal mi len svoje meno, nechcel mi dať ani FB ani priezvisko, tak som si hovorila, že možno je taký tajomný. Lenže mne to nedalo a hladala som ho na FB až som ho našla a pozrime sa! On tam vycapený s frajerkou, ktorú má 4 roky!!! Mňa namotáva, chodíme von, bozkávame sa čo on má zatial frajerku. Povedala som mu to, on že mi to vysvetlí. Tak som mu dala "poslednú" šancu, išli sme von a rozprával,vysvetloval. Pochopila som, že im to už poslednú dobu neklape a že čaká na správnu chvílu kým jej dá koniec. Najprv, že OK ale to už je naposledy čo sme sa stretli, lenže ja som sa velmi namotala a mám ho velmi rada. Tak doteraz si každý deň píšeme,chodíme von...Lenže ja už to dalej nemienim znášať, čo som ja? Aby mal on 2 naraz? No nie nie nie, lenže ja už ho mám až príliš rada , velmi...Povedala som si,že mu dám cca 2 týždne, ale nepoviem mu to. Ked sa nerozíde s ňou, tak zatnem zuby,päste a skončím to ja. Som silná osoba a takto sa nenechám ponižovať. Aký máte názor na to vy? Dakujem za prečítanie a vaše názory :)