Ťahám všetko sama

Príspevok v téme: Ťahám všetko sama
natalka4444

chcela by som sa spytat ci je normalne aby zena vsetko tahala sama som s priatelom 11 mesiacou vsetko platim ja najom a td .. mam 37 on ma 35 kedze som rozvedena mam 3 deticky kedze on mi stale vycita ze on nepoje tolko ako deti ,sme spolu dlhsie este ani raz mi nic nekupil ked som chcela od neho jedne leginy povedal mi ze sa spravam ako zlatokopka ,ze chcem len jeho peniaze lenze ja uz nevladzem vsetko sama tahat tvrdi ze ma miluje a pri tom strasne ziarli nepusti ma ani s kamoskami na kavu chce ist aj on a stale sa ma pyta ci sa za neho hanbim viem ze ten vztah nema buducnost stale cakam ze sa zmeni ale ide to k horsiemu .ked som mu povedala ze mali by sme ist na dovolenku tak jeho reakcia bola kto to bude platit?

pistek

Natali..tento muz ta jednoznacne vyuziva. Vztah by mal byt vyrovnany rovnocenny,proste zlata stredna cesta. Ale tu si davala ci davas len ty. Odpovedz si uprimne? Je toto vztah aky skutocne chces a zasluzis si? Radsej byt sama s detmi ako-tak stastna,spokojna nez s niekym a nestastna nespokojna. Ja sa tymto riadim a sice som sama,tak som kvazi spokojna a stastna,nic mi nechyba.. U tohto muza tazko najdes pochopenie,podporu,pomoc,lasku,spolupatricnost atd..no skor si si k svojim trom detom zadovazila dalsie dieta..ci skor vychcanu pijavicu..

emalea

aj ja grauljem, len mám takú praktickú zvedavú otázku: kto sa momentálne stará o 3 deti,keď pracuješ v AT??

Maoam

srdecne gratulujem k rozchodu

uz sa len spamätat, do buducna velmi dobre selektuj a mozno v AT najdes slusneho muza, ktory si ta zasluzi...

nenahli sa

Agnes998

Gratulujem k rozhodnutiu ukoncit tento ponizujuci vztah, urobila si dobre. Teraz tebe aj detom bude lepsie. No mas nejaku smolu na chlapov, ale snad sa to uz teraz prelomi a najdes si konecne niekoho normalneho, ved si takeho zasluzis!

soffa

on ti vykrici koli 5 eurovym leginam ze si "zlatokopka" pricom ty ho zivis.,mala si mu povedat ze on je prizivnik.mas 37 a rozumu nikde,naco ti je taky chlap?on je rad ze mu nahradzas matku,poperes,uvaris,vyzehlis,a este cosi navyse,a tebe bude zakazovat kavu?spamataj sa,uz len koli detom.za tie prachy co ho zivis,si mohla mat 1000 legin;-)))))

chlap22

natalka44, zájdi za nejaký exekútorom, aby ti poradil ako ho dať na exekúciu. Tuším treba zájsť na súd, a oni mu pošlú upozornenie, a keď o pár týždňov nezaplatí, automaticky začína exekúcia. Ďalšia vec je že neplatenie výživného je trestný čin a nechápem že ešte nie je vo väzení.