Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

Príspevok v téme: Chudnutie
Lopitacko

Dobrý deň, chcem si prečítať nejaké vaše rady, pretože veľakrát mi zlyhá motivácia a prestanem chudnúť. Teraz som po pôrode skoro päť mesiacov a podarilo sa mi schudnúť 31kg ale myslím, že vlastnou drinou to bolo len 10kg, ak mi rozumiete. Po pôrode veľa žien schudne hneď a v mojom prípade to bolo tých 21kg. Vrátim sa k tomu, v čom je stále problém, ja som sa síce dostala na pôvodnú váhu ale chcem schudnúť aspoň ešte 15kg a mám pocit, že sa neviem znova nakopnúť mala som papací mesiac a dosť sa na seba hnevám. Mám pocit, že môj život ovláda jedlo ako to pomenovala v jednej relácii odborníčka na chudnutie :)Nespočetne krát som začínala chudnúť a vždy som skončila po mesiaci. Neviem či som túto tému zaradila správne v rámci kategórie ale neviem kde inde by som sa to spýtala. Tak snáď mi nejako poradíte, nejaké vaše triky :)

pe84

musis zmenit stravovacie navyky, ale nie s tym, ze je to na mesiac-dva, v ramci chudnutia, ale ze takto chcem uz fungovat navzdy, sacharidy len do nejakej 14.tej a potom uz len bielkoviny a zeleninka, ja chcem teraz schudnut okolo 10 kil, tiez po dvoch detoch ostalo na mne, popri tom cvicim 5 x tyzdenne, ale len doma, kym mladsi spi a starsia je v skolke, chytro si zacvicim a este stiham daco porobit, vecerat sa snazim do 18.tej, co sa vzdy neda stihat, ale po 19.tej uz iba zeleninu alebo acidko, ked ma chyta velky hlad.... tak skus takto nejako k tomu pristupit :)

Lopitacko

zbludiladusa
Mala som dosť ale ako som spomínala 21kg som zhodila hneď dva týždne po pôrode, pretože to bola väčšina voda v tele a všetko okolo bábätka vrátane neho samozrejme :)ostatných 10kg som schudla cvičením a samozrejme aj istou úpravou jedla. Teraz už mám 83kg a 173cm. Nevyzerám nejako hrozne ale chcem byť štíhla, preto chcem chudnúť ďalej. Prajem ti aby si patrila medzi tie šťastné ženy, ktoré v tehotenstve priberú 9kg a potom nikdy neskončíš ako ja ... ;)
A ostatným ďakujem za odpovede a znova som sa nakopla síce netuším ako ale jeden večer to prišlo tak uvidím koľko to vydrží možno bude zase nejaká takáto pauza ale je to možno aj na niečo dobré :)

odpovedam

abc, nemas pravdu. chudnutie je z 80% o strave, nie cviceni. Aj ludia, co naberaju svaly, sa hybu zbytocne, pokial nemaju upraveny jedalnicek. Cvicenie trha svalove vlakna. Nesposobuje chudnutie. Chudnutie sposobuje nizsi prijem energie (z jedla) nez je jeho vydaj. to je cele.

zbludiladusa

preboha,to si kolko mala kil ??:O:O:O ked si už 31 schcudla a stále musis schudnut ,:D kriste panee...takto nikdy neskončiť ..

abc111

Celú dobu, keď som teraz chudla som chodila behať a dokonca som trikrát denne cvičila po 15min. Len mne sa jedného dňa zrazu nechce a pravdu povediac o energii som nikdy neuvažovala. Práve že ten beh mi energiu dával, takže ja si aj tak stále myslím, že je to motivácia alebo aby som sa správne vyjadrila pevná vôľa no neviem či na pevnú vôľu existuje návod :)

abc111

Ja to nevidim tak, ze ti chyba motivacia. V tom vacsinou problem nie je. Problem je v tom, ze tebe chyba energia na to, aby si chudla dalej. Nie je to biely cukor alebo glukoza, potrebujes latky, ktore dodaju telu energiu a vykonnost a pritom neobsahuju cukor. Skus sa popozerat na stranky bodybuilderov, tam je takych pripravkov strasne vela, len treba trafit ten spravny.
Podla mna je chudnutie bez cvicenia nezmysel. Takisto si myslim, ze udrziavanie si vahy je vec celozivotna a nielen vec niekolkych mesiacov, potom jojo efekty a pod....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.