Wobenzym + thiamin(vitamin B1)

DARInka11

Ahoj Melánia, ja som brala všetko možne, a mne zabral gel vyrobený čisto z prírodných rastlinných enzýmov, vitaminov, mineralov a latok podporujúcich imunitu. škoda že som o tom nevedela skor, wobenzym je brutalne drahý, nechala som kopec penazí v lekarnach a pchala do seba chemické farmaceutické výrobky ktoré mi len poškodili na ine orgány...ak ti požem poradiť vyberaj si niečo našmu telu a organizmu bližšie...mne poradila pani ktorej som dodnes zato vdačna...ak jej napises na moje.zdravie.AV@gmail.com iste ti dobre poradi a pomože ako mne. držim palčeky.

ja pisem

RNG je pan ktory tu radi ludom pri roznych zdrav. tazkostiach. Mnohi si ho chvalia. Najdi si jeho temy a napis mu tam ak mas otazky.

alicia

O enzýmoch má dobrý prehľad RNG, ten odporúča ich užívať hlavne nalačno, aby ich telo nespotrebovalo na trávenie.

-Melania-

Ta cysta podla lekarky vznikla pre folikul ktory velmi narastol a nepraskol vcas az neskor a vznikla krvna zrazenina ktora sa nevstrebla a z toho vznikla cysta. Aspon tak mi to vysvetlila. Cysta ma 2.8cm. Zaberie to aj na taku cystu?

-Melania-

Dakujem za odpoved.
Naozaj to pomaha? Aj na cysty ktore vznikli po krvnej zrazenine? A kolko toho treba uzivat a ako dlho aby to pomohlo? Sestricka mi to povedala len medzi dverami ked som odchadzala lebo tam bol velky frmol. Ako dlho a kolko tabliet? A to mam spolu wobenzym aj tiamin naraz?

Verča1

Ja som túto kombináciu skúšala, tiež mi ju odporučila sestrička.
Cysty sú preč, ale zase som počula, že na to by mi bol pomohol aj samotný Wobenzym. Pribrala som ale 8 kg za 6 mesiacov.