Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prechodena choroba

Príspevok v téme: Prechodena choroba
bruno85

Ahojte, som trochu paranoidny hypochonder a bojim sa dost jednej veci. Nedelu som zacal byt dost chory, bolelo ma strasne hrdlo, a pondelok sa to zhorsilo, kedy sa k hrdlu pripojila aj priedusnica. Bol som v takomto stave uz viackrat, a vzdy, ked som to rozhodol liecit bez antibiotik sa mi to podarilo, avsak len na par dni a potom sa to vratilo uz aj s teplotami, preto som sa rozhodol pre antibiotika aj teraz, kedze chodim do skoly, a lezat s teplotami by fakt nebolo dobre. Teraz som teploty zrejme nemal, nemeral som si ju ani, kedze som sa na teplotu necitil. Bojim sa avsak, jednej veci, a to, ze chodim aj do skoly, aj sa ucim kvoli skuskam, a ze som to nejak extra nevylezal. Teraz mam dalsiu skusku az o tyzden, tak lezim v posteli, hoci mi je uz lepsie, ale aj tak sa bojim jednej veci a to je zapal srdcoveho svalu. Myslite, si ze sa mi moze nieco nedajboze pritrafit? Dakujem za odpovede.

bruno85

Ale tak ako ja si nemyslim zas, ze som mal chripku, ta by vyzerala asi inak, a nie ze by som sa jeden den citil trochu blbo, lebo chory som sa citil fakt len jeden den, na dalsi to bolo ok, len som citil trochu bolest hrdla a tak. Okrem ineho som nemal ani teplotu... Dakujem za odpovede.

Lulu2011

to by potom 90% musela mat zapal srdcoveho svalu, ajsne, ze sa to moze stat, vela chorob je z nevyliecenych chripok atd. ja mam napriklad prolaps chlopne a rovno mi kardiologicka povedala, ze bud to mam dedicne od narodenia, alebo po prekonanej chorobe, maal som roky chronicky zapal mandli, zistili mi to az niekedy v 28 rokoch, ked ma uz nebavilo pocuvat, ze moje extrasystoly su zo psychiky, az echo po rokoch ukazalo, kde je problem a ze pri prolapse proste ta krv prudi inak

jedz vitamin C ak mozes oddychuj a hlavne si to neprivolavaj, vacsinou sa clovekus tane nieco take ked chodi s horuckami do skoly, roboty, proste srdce je vtedy namahane viac

Dyjka

Ahoj konkretne ti odpíšem na tvoju otázku: ANO môžeš dosť perikarditídy, ktoré sa možu prejaviť až v neskoršom veku ....asi maš dosť zníženu imunitu podla toho čo úíšeš, teda bývaš často chorý...čo sa týka antibiotík tak na tie by som sa už nespoliehala, pretože tie ti tvoju imunitu len ničia, kedže pri užívaní antibiotík dochádza k likvidácii baktérií ale taktiež aj k likvidácií tvojich zdravých buniek a prospešných látok, ktoré ta maju v organizme chrániť.... hitom dnešnej doby je žialbohu všade a na všetko predpisovať antibiotiká... čo je horšie naše telo si zvykne na tieto lieky a potom už nezaberaju takže sa len zbytočne prejedáme liekmi a v konečnom dôsledku nam to nepomáha ale viac škodí.... poznám jedno prírodne antibiotikum ktoré dokonalo zabera a čo je lepšie zvyšuje obranischopnosť teda imunitu, obsahuje kopec mineralov, vitamínov a imunoglobulínov... ja to beriem pri stavoch ked na mna niečo lezie a v zimných jesenných a jarných obdobiach na zvýšenie imunity...ak chceš kludne mi napíš na moje.zdravie.AV@gmail.com môžeme to tam prebrať ak sa nechceš dalej prejedať antibiotík a podporovať tým len farmaceutický priemysel...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.