Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

ujorealita

ano viem. aj byvala mi vycitala do pice musis byt stale taky realista ?!# ludia nemaju radi taku tu pravdu bez zasterky alebo bez toho aby si dodal este nieco pozitivne. vzdy musis dodat akoze aj daco pozitivne. tak nech dodam daco aj ja.

v tej zaplave rad o tom ako mas byt sebavedomi ti ja napisem maj v pici (dalej len moncici). byt sebavedomi to sa tak nepriamo v hlavach mnohych ludi spaja s tym byt uspesny ze akoze dari sa ti, kazdy to vidi, nepochybujes o sebe oni o tebe bla bla. toto si vela ludi predstavuje a preto im to nejde. ja mam pre teba lepsiu taktiku. mat moncici znamena ze mas moncici aj ked sa ti nedari. nieco sa dojebe nieco ti nevyjde ale ty mas moncici. rozpravas sa s peknou babou alebo je len pri tebe ale ty mas moncici. mat moncici znamena byt uvolneny, usmiaty, brat s lahkostou, neriesit. ona potom vyciti tvoje moncicactvo a to moze ale aj nemusi zabrat zabrat. nebud vtieravy, slizky, krcovity, ustrachany, nafukany, bud moncicak. rozumies.

ale pravdepodobne ani to nezabere pokym naozaj nieco nezmenis na vyzore a neosamostatnis sa od rodicov. a v podstate ti nikto nic zarucit ani potom nemoze. a mozno si uz umrel a uz ti je to jedno. teraz uz si ozajstny moncicak tam v nebi.

ujorealita

vychadzame z toho ze si skaredy

1. si skaredy najdes si skaredu ta nema na vyber ostava s tebou ale potajme poskuluje po inych a osamote place do vankusa ze nema na vyber. jaj mamko ine mi neostava len tento tu :-( telefonuje mame.

2. ina moznost. zlepsis nieco na sebe, ale stale to budes ty, ale o nieco lepsi tak ako ti radia. ale takto to bude. tym ze nieco zlepsis si najdes aspon trochu krajsiu, dajaky priemer mozno. lenze ta ma na viac a tak ta skor alebo neskor urcite podvedie s niekym krajsim.

3. pojdes do klastora a tam ta budu po tichych klastronych chodbach nahanat zufali mnisi ktori si do zeny mozno nikdy nezasunuli. ale ty budes nova neopozerana rit tak po tebe pojdu.

Gima

Tvoj problem je irelevantný. Máš priemernú výšku. Podnormál je 140 cm. Stále fnukáš nad tým, čo nemáš. Zamysli sa nad tým, čo máš a ako sa s tým dá dosiahnuť šťastie a pozitívny pohlad na svet. Zapracuj na sebe.

jumbacisko

A ak sa cítiš sám...ver mi, to väčšina ľudí. Ja keď som napr. celý deň len doma, tak šaliem. :D Preto si nájdi nejakú aktivitu (nezáleží na tom, či ju budeš robiť sám alebo nie) a oddaj sa jej. Rozvíjaj sa, rozširuj si obzory atď atď.
Keď sa sústredíš len na svoje nedostatky, tak pri nich aj ostaneš. Pointou je, že si musíš vybudovať život, ktorý budeš milovať, ktorý ťa bude baviť a pre ktorý sa budeš s radosťou zobúdzať. Vtedy ti bude jedno, komu sa páčiš a komu nie, lebo budeš vedieť, že máš úžasný život, ku ktorému sa môžeš hocikedy vrátiť, ak ťa nejaká holka odmietne.

jumbacisko

Takto....všetci čo vravia, že to nie je len o vzhľade majú svojim spôsobom pravdu. ALE...dámy, ruku na srdce: Ak by vás oslovil na ulici človek atraktívny a človek fyzicky menej pekný (obaja povahovo rovnaký)....komu by ste dali svoje číslo? A to neznamená, že ste zlé, povrchné, neviem aké :D. Len tu chalanovi nevtĺkajte do hlavy kaleráby z ľútosti.
Vidím to na sebe. Bol som aj menej a aj viac atraktívny. A na okolí to vidno ako sa ku vám správa. Keď som bol viac atraktívny, niektoré baby boli až vtieravo milé. Aj celkovo boli ľudia prívetivejší.
Avšak keď som bol "škaredý" (trochu bruško, zlý účes, okuliare...) cítil som od ľudí sem-tam výsmech, chlad, odstup (aj od predavačiek v obchode :D).
Chlape, viem ako sa cítiš. Svet dnes praje kráse, symetrickosti, dokonalosti....to je fakt.
Avšak aj napriek tomu by som ti odporúčil ostať pozitívne naladený. Nenechaj ženy, aby ťa oberali o tvoje šťastie. Sem-tam nejakú oslov, prihovor sa a buď sám sebou. Ak ti dá číslo, tak fajn, môžeš začať niečo budovať. Ak nie, odzdrav a choď ďalej. Zabudni na ňu. A keby bola taká chytrá, že ti povie, "choď preč, nechcem ťa, si škaredý", tak sa im len pozri do očí a povedz: "ja viem, preto pozývam na rande teba, inak by som oslovil nejakú krajšiu" a so vztýčenou hlavou odkráčaj preč. A čo, že by čaja bola výzorovo 10/10? Takýto prístup by len ukázal, že si nad vecou, máš dostatok sebavedomia a nenecháš sa od nikoho zhadzovať. A to už samo o sebe je cenená vlastnosť.
Ďalej: staraj sa o seba. Je rozdiel byť nepekný, lebo ti príroda nenadelila a je rozdiel byť nepekný, lebo sa o seba nestaráš. Čiže antiperspirant, každý deň, sprcha, možno nejaký šport....nie kvôli ženám ale pre svoj dobrý pocit.
A osobný tip: snaž sa pôsobiť trochu drsne. Máme ľudí, ktorých nikto nešikanuje, nezhadzuje, neuráža, lebo z nich vyžaruje taký prirodzený rešpekt, pre ktorý si do nich nik nedovolí skákať. Snaž sa toto v sebe vybudovať.
A je fakt, že mne sa baba zdala atraktívnejšia pre jej povahu, to áno. čiže nie je na škodu byť vtipný, pozitívny, vysmiaty....len ťa ľudia musia viac spoznať.
Hlavu hore, zvládneš to. :)

RRR1988

Viem ze trpís , a nevies si pomoct, vsetky rady sa ti zdaju otrepane kazdy omiela to iste dookola a tebe to niak nepomoze, ty by si chcel aby sa to zmenilo lusknutim prsta a vsetko by bolo zrazu inak ale to tak nefunguje. Ja ani niesom zena a totalne ma odradzas , by som ti dal dobru cez hubu :D ale neber to vzlom , ale ja si myslim ze prave tym odradzas zeny aky si nie to ako vyzeras. Mam podobneho kamarata , a ziadna zena ho kvoli tomu nechce strania sa ho ako cert kriza.furt sa lutuje a je celkovo negativny cisty odplasovac zien . A potom mam dalsieho znameho co ma dlhe mastne vlasy akne vulgaris ze mu hnis trci z vyrazok ma meter 60 a 50 kilo ale taky je sebavedomy a je s nim sranda ze mal viac zien ako ja co mam meter 85 sportovu postavu bla bla.. Nikdy som nechapal. Tak uz prestan prosim ta a vy*er sa nato

Usmev

Reagujem sice o "trochu neskor" ale tak co uz...dufam ze si v poriadku ale zaroven by to chcelo facku ...co su to za slova ?..si mlady..a co ze si este nesponal tu pravu ? Ved ona raz pride..ludia sa na dnesni svet pozerju len povrchnostou ale ver ze su aj taky co sleduju srdcom . Vies ake mas stastie ze si ako ty mozbo tvrdis prave skaredy ? Niektory ludia sa narodia bez koncatin,spojenymi telami so surodencom,su tu aj chory..ale co ! Aj oni su krasny ! Kazdy je niecim krasny len vela ludi to teraz uz nevidi. Tyto ludia chcu len zdravie a ty povrchne tuzis po krase..je to na zamyslenie nemyslis ?V kazdom z nas je nieco krasnem.U niekoho je to vnutro u ineho zas vonkajsok ,iny je zas" dokonaly "a dalsi taky tmavy ako jeho cierna dusa.My sami urcujeme aky budeme a nie zrkadlo...ano som optimista...ale co...(a pardom za chyby)

citygirl

hej pesimista, ty skrata zijes este? To skrata myslim ironicky lebo sam sa zato povazujes.
Daj vediet ci si v poriadku chlape!

NO2

Zeny chcu peknych chlapov a ked ich maju, tak si ich vykrmia na prasiatka. Ale potom uz neriesia ich vyzor. Divna logika.

jano75

pesimista, viem o čom píšeš.

Tu každý píše o vyžarovaní,že choď za psychiatrom o vnútornej kráse a tak podobne. Už ste videli pekných ľudí zamračených? Od nich vyžaruje automaticky dobrá nálada aj humor,aj keby sa nesnažili.Aj keď sa nahnevajú tak povedia akí sú zlatí a podobne. A ty ked len sa trochu zamračí čelo tak ti dajú pocítiť, že si nesympatický. Práca podľa mňa tiež rozhoduje o sympatii či nesympatii a nie o vedomostiach,ktoré máš. Priatelia? Po čase sa začnú vyhýbať a dajú pocítiť, že nepatríš do kolektívu. Viem sám to zažívam. O babách,keď si s nimi píšem na zoznamkách tak len do vtedy keď im pošlem foto a viac sa neozvú. Srať na nich. Áno, keby som mal vilu,najnovší mercedes tak možno by sa baby na mňa nalepili. O také zlatokopky by som nemal záujem.
Život je už raz taký, že niekto má všetko,darí sa mu a iný sa môže snažiť ako chce tak nič. Ja som tiež čítal kopu motivačných kníh,že maj sa rád sam seba ale to nefunguje.Asi tolko,ale zabíjať by som to nerobil. Treba vydržať a možno sa aj na teba usmeje šťastie. Píš napr. knihy choď plávať a podobne. Veľa šťastia