Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

lasagne

Vazne s takym vzhladom si asi fakt nenajdes zenu ked si ta predstavujem. Si maly na muza aj ked poznam chlapikov co s takou vyskou maju manzelky ale aspon trosku vyzeraju k svetu tym ze niesu vychudnuty ako ty a v tvari su celkom pekny.

sewie

pane boze! to je tolko sebalutosti na jednej strane az no! teraz ti poviem nieco comu sa strasne zasmejes a povies is ze trepem , ale ovela ovela viac dolezitajsia nez fyzicka krasa je vnutorna krasa, povaha a vyzarovanie! vies kolko poznam zenskych ci chlapov co by boki vyzorovo podpriemerni ale tym ako sa spravaju co z nich vyzaruje to ich robi krasnymi a atraktivnymi...ked je clovek pohode sam so sebou, vyzaruje to na povrch, to pritahuje inych ludi-pozitivna energia...a to ludi pri cloveku aj udrzi...moze byt clovek jaky chce naherny ale ked je zduty jak papuca tak vsetkych odozene...a naopak ked niekomu nebolo tak velmi dane svojou charizmou a pozitivnym pristupom dosiahne vela...plus ako bolo spomenute-ucesom, oblecenim atd sa da vela veciam dopomoct...

akoze mne sa vzdy pacili chlapi so sirokymi ramenami a aspon mierne vysportovani-ha a mali si videt mojho byvaleho! totalne chuducky-tenky ako palicka. nohy, ruky chrbat-vsetko mal cudsie ako ja!a mne to bolo jedno! totalne ma ocaroval svojim zmyslom pre humor a tym ze sme mali spolocne zaujmy...a nie, nerozisla som sa ja s nim kvoli "lepsiemu" ale on so mnou...

Remember

Chlape, chlape... Nemôžeš byť až takto sebakritický, nemôžeš hľadať na sebe len negatíva. Výzor nieje všetko, je úplne irelevantné koľko meriaš, či si chudý a či nie. Skús sa každý deň radovať aj z maličkostí, a skús sa sám seba opýtať, čo získaš tým, keby si si niečo urobil? Práve, že skôr stratíš... Myslím si, že si ešte dosť mladý nato, aby si mal také zmýšľanie aké máš teraz. Zo života si nerob takú ťažkú hlavu, prv nájdi lásku v sebe samotnom, a potom ju môžeš rozdať niekomu druhému. A to, že "nepriťahuješ" ženy, neboj sa raz si ťa šťastie, či už teraz či už neskôr to je jedno, buď sám sebou, spoznávaj nových ľudí, a možno aj to je ten problém, že ty zároveň aj chceš, ale zároveň aj nie... Skús sa premôcť, a ver mi. Správne ženy, nechcú len svalovcov, ak máš srdce & zdravý svojský rozum, tak je to určite oveľa viac, ako svaly. Ak ťa to až tak trápi, že nevyzeráš ako neviem kto, tak to skús zmeniť, začni cvičiť, aj keď len doma to je jedno, požiadaj nech ti urobia primeraný jedálniček, a ver mi, že to pôjde. Aj keď máš zdravotné problémy, ako si avizoval, tak ale keď sa chce všetko sa dá. Hlavu hore, nezúfaj. Všetko má svoj čas..

abc111

Ja som sám vnútorne presvedčený, že ženám sa nepáčia svalnatí muži, hoci to možno vyznie podivne. Ja som začal cvičiť, ale s tým úmyslom, aby som bol štíhly. Vidíš, ty štíhly si a nariekaš. Ja som zase trochu obézny a takisto nariekam, hoci nie až tak ako ty. Ja sa snažím byť šťastný aj sám so sebou. Ak ja budem nešťastný, tak ako môžem spraviť šťastného iného človeka? To nemá logiku. Ja som mal vzťah a nevidím v tom nejako extra veľký zmysel. Mňa vzťah nijako nenapĺňal.
Asi mám na rozdiel od teba to šťastie, že som trochu egocentrický...
Bez prachov a s veľkým nosom je to asi fakt na zabitie:-)

Luila

Hello,veľa spraví aj ako sa človek upraví niekedy stačí dobrý styling dobrý účes.To chce asi popracovať aj trochu na sebadovere :)Ked si budeš hovoriť že to bude na nič tak tomu ver že to bude.A popritom videla som veľ aškaredých ludí a majú partnerov...

zombija

Prezyvka ty nevies citat? Ma komplex z toho ako vyzera a nesie sa to s nim v kazdej oblasti zivota teda aj prace. Mozno ta vyska je tiez problem preco nema pracu.

Prezyvka55

Zivot sa odmeni tomu kto sa snazi, ty si sa dostatocne nesnazil. Nemas ani robotu, myslis ze nejaka zenska chce chlapa bez roboty? Si sam u rodicov preco nevypadnes do zahranicia zarobit daco? Ono to ide ruka v ruke.