Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit

Príspevok v téme: Nie som pritazlivy pre zeny, mam chut sa zabit
Pesimista

Prestava ma bavit zivot. Mam coraz viac sa chut spachat nejaky druh samovrazdy. Otravit sa, bodnut sa nozom do srdca... ale nemam ani gule nato aby som to urobil. Rodicia ma od mala viedli k viere coho sucastou bolo aj to ze samovrazda je do pekla volajuci hriech. Pravdupovediac velmi na boha neverim ale to peklo ma skrie lebo co ak predsa nieco po smrti existuje a nebude uz cesty spat. Tak velmi tuzim umriet. Prosim boha v ktoreho velmi ani neverim aby ma zabil, aby som zomrel v spanku a nikdy sa uz nezobudil. Ani sam neviem v co vlastne verim. Moja tuzba po smrti tkvie v tom ze niesom stastny. Nikdy o mna baby nejavili zaujem. Som pre nich skaredy. Meriam len 164 cm a som strasne chudy niezeby som nejedol ale nemozem pribrat. Vsecko je v poriadku po zdrav. stranke len vraj geny zato mozu lekarka povedala. Moj otec je chudy a ja som sa na neho podal. Bracho vyzera dobre, on je po matke. Je aj vyssi. Len ja som take debilne geny zdedil. O brachu sa aj baby bili kym sa neozenil. On ma rodinu, decka a ja nic. Som odsudeny len na neuspech. Som skaredy, pracu nemam, ani priatelov. Zivot sa mi uplne znudil. Nic ma nebavi. Mam aj xchict o nicom. Velky nos a debilne vlasy. Co robim aj tak nic nepomaha. Na skole sa mi vsetci smiali ze som krpaty. Aj niektori ucitelia mali hlupe poznamky na moj vzhlad. Nesie sa to celym mojim doterajsim zivotom. Ziadnu babu nikdy mat nebudem. Ziaden sex, bozky, milovanie, objatia, dotyky, spolocne dovolenky, dete... nic. Poviete si ze chod do bordelu. Nie po stetkach netuzim a ani prachy na stetky nemam. Ledva sam vyzijem. Este ze byvam s rodicmi. Mam 29 rokov a zivot na p**u. Nechcem dalej zit. Naco? Naco zit taky posraty zivot bez lasky? Preco je zivot taka svina ze niekomu dopraje vsetko krasu, prachy, baby a niekomu nic. Aj to zdravie sa mi uz zacalo kazit. Tak strasne tuzim umriet. Keby ma niekto chcel zastrelit. Rana sa zobudzam s pocitom ze zase dalsi den musim prezit. A vecer zaspavam s nadejou ze mozno sa uz nezobudim. Najhorsie su pre mna tie obdobia ako silvester, vianoce, valentin, mesiac maj-mesiac lasky, leto-obdobie dovoleniek.. Preco musim zit aj ked svoju buducnost vidim v ciernociernych farbach. Snazil som sa baby zaujat. Zacal som sa modernejsie obliekat,zacal chodit do posilky, zmenil trosku uces, dalsi zuby do poriadku, dbal na vonu tela, spraval som sa lezerne a vtipkoval som ale nic z toho nezabralo. Baby sa len usmievali ale sli za inymi. Niektore mi aj davali akoze nadeje ale o par dni som ich videl v objati ineho. Zivot je svina nespravodliva. Rozmyslal som ze pojdem do klastora aby som viac nestretaval stastne zalubene pariky ale niesom stavany na zivot v klastore. Chcem sa bavit a nie stale len modlit a rozjimat. Tak strasne by som nejaku zenu miloval a svoju lasku jej dal ale ziadna ma nechce. Vsetke chcu len svalnatych sportovych a vysokych muzov s uhrancivymi ocami. Proste nech robim co robim nic nepomaha. Aj pokec som skusal ale ked som sa stretol s nejakou tak sa uz viac neozvala. Bud bola ona vysoka alebo aj nizka ale nejavila zaujem viac. Mal som radsej zomriet pri porode ako zit takyto zivot. Preco musia byt a zit na svete aj jedinci ktori nebudu mat nikdy stastie v laske, v praci a v spolocnosti ludi? Preco sme odkazani len cely zivot slepo verit a dufat? Pre mna je zivot trnista cesta. Uz len dufam ze coskoro zomriem. Snad bude osud milostivy...

Pesimista

A zase sa citim na hovno. Vonku pekne a ja sedim osamote doma a depkujem. Preco sa musimtakto trapit? Citim sa uplne na dne. Nechuti mi uz ani jest, ani rano vstat z postele, nic ma nebavi, nemam ciel, nemam buducnost, zmysel zit. Nemam pre koho a preco zit. Chcem umriet. Tuzi uz len po jednom zomriet co najskor. Neznasam taketo dni, je tu niekto kto tiez je doma sam a depkuje? Je tu niekto koho nebavi zit a tuzi umriet? Uz nemam sancu zmenit svoj zivot k lepsiemu. Nemam uz ani dovod ho menit. Zivot ma sklamal, vsetke zeny ma sklamali, priatelia, vsetci ma sklamali a zacinam vsetko a vsetkych nenavidiet. Nechce tu dalej existovat. Nechcem

normalista

Nina je predsa normalne ze 29 rocny muz tuzi po vztahu so zenou. Co je natom nepochopitelne ze mu chyba baba a nemyslim len na sex ale proste vztah s nejakou hrdlickou. Ved chalan nema 12 alebo 60 zeby ho zeny nepritahovali. Je to normalny pud zakodovany v cloveku.

Nina.

A prečo sa vlastne radšej nesnažíš byť šťastný sám so sebou aj bez partnerky? Prečo je pre teba vzťah so ženou prioritou? Postavil si si to na piedestál a to ťa ťahá ku dnu. Ty totiž nehľadáš ženu, partnerku, životnú lásku - ty hľadáš záchrankyňu, liečiteľku a spasiteľku v jednom. Hladáš ženu pre to aby ťa vyťahovala z tvojích depresií a problémov. Ale položil si si otázku či jej máš čo ponúknuť a čo jej chceš ponúknuť ty?

guest2014

Pesimista, vies kolko ludi je bez partnera/partnerky? Napr. tiez som sama a to mam o 5 rokov viac ako Ty, a vobec si z toho nerobim ziadne vrasky . Uznavam, ze rodinne stretnutia byvaju obcas tazsie :o), hlavne ked na mna vsetci stastne opartnerkovani, zenati a vydate pozeraju ako na nenormalnu, ale i nato sa da zvyknut. Viem, ze mojim snom nie je byt s niekym, komu na mne ani nezalezi, len hlada vsetky vyhody v jednom baliku cize od varenia po funkciu matraca v jednom, a k tomu sa pri rozhovoroch dokaze prekecnut, ze ked chlap podvadza, tak je to normalne - no uz sa hrniem do vztahu, isteeee :o). A teda namiesto fnukania som sa jednoducho zamerala na seba. Robota, zaujmy, okruh blizkych priatelov a proste sa tesit zo zivota /a to nehovorim o ozierani sa a ..., a co sa tyka lasky - ked stretnem tu moju spriaznenu dusu, tak sa urcite nenahnevam, ale ked nestretnem, tak sa nic nedeje, zivot ide dalej, urcite sa kvoli tomu nehodlam zabijat/.
Hmmm - a na zaklade toho, co pises /nie na zaklade vyzoru ale na zaklade toho, co pises cize ako posobis/, a teda keby si odmyslim tych 5 rokov, tiez by som Ti nedala cislo, a bola by som radsej hoc i dozivotne sama, ako si na krk zavesit taketo zavazie.
Tak ako Ti tu uz viaceri napisali, zmen hlavne svoj pristup, ano, uznavam - vzhlad je dnes hodne podstatny (zazila som casy, ked som mala nadvahu a teda viem porovnat, ako sa ku mne ludia chovali vtedy a teraz), ale zasa i fyzicka krasa je subjektivna, co sa paci jednemu/jednej, nemusi sa pacit druhemu/druhej. A vacsinu bab zaujmes hlavne humorom, nie stazovanim sa a nadavanim. A kludne - ignoruj moj nazor, ale skus si precitat niektore dobre mienene /a i milo napisane/ rady, ze Ty si ten, co potapas sam seba.

vretienko

veru teba by som nechcela za chlapa, ty asi len cakas kedy teba nejaka oslovi, ale tak to spravny chlap nerobi. Spravny chlap sa cini a kona lebo je dobyvatel. To ako ten moj ked ma balil. Prisiel ku mne a povedal "hej kraska mozem ta pozvat na drink" alebo "ma pozves ty, si vyber". Dal mi bud alebo. Cize vedel ze tym ze mi dal na vyber ho neodmietnem. Isiel po mne ako pes po mase a necakal len tak. Ak ma chcel ziskat robit nieco preto. Volal mi, otravoval, pozyval len aby som ho nestratila z hlavy. A na prvom normalnom rande ked sme sa lucili domov, ma schmatol a tak vasnivo pobozkal ze sa mi podlomili skoro kolena a srdce busilo ako besne. Celu noc som potom nemohla zaspat. To je spravny dobyvatel. Kona ako chlap. Ty by si urcite babu na rande ani za ruku nechytil lebo by si sa bal ako decko. My to mame niekedy radi ak nas len tak silno objimete, z nicoho nic schatnete a vasnivo pobozkate. Ale ty sa len lutujes.

GoFruit

No ked sa pytas ci by chcela niektora mail, no ja by som nechcela ale nie preto ako vyzeras - to neviem posudit- ale preto co z teba ide. Ja chcem silneho sebavedomeho muza ktory ma svoju hodnotu a svoj standard. Ty hodnotu nemas ale zabudas na jedno - tu si tvoris sam. Nikto jny ti ju nevytvara. A tie reci depkove - ved kyo by to chcel vkusepocuvat. Ja chcem veseleho cloveka po svojom boku s ktorym je radost zit a rozpravat sa s nim.
Ty musis najprv zmenit to co mas v hlave. Najst aspon jednu vec ktora sa ti na sebe paci - neexistuje ze nenajdes - to uz by si bol sprosty a to nie si. Najdi jednu taku vec a vzdy ked si budes chciet zas zacat nahovarat aky si skaredy, spomen si na tuto vec a vychvaluj ju a ocenuj a sustreduj sa len na nu. Tes sa z nej. Na co sa sustredujes ,to rastie. Nie fyzicky. Energeticky. Postupne bude stale viac toho co sa ti bude na tebe pacit.

Ak nemas peniaze musis na sebe pracovat sam. Zacni citat knihy od abraham hicks. A pozri sa na web jajsem.com tam zbadas o com hovorim. Ale ak by si vedel naskrabat peniaze tak ti velmi odporucam jedneho chlapika ktory tvoj zivot zmeni za 21 dni. Jiri vokac cmolik.Najdi si o nom na youtube alebo neurorestart.cz. On sa sice hlavne venuje peniazom ale dokaze ti hlavu preprogramovat aj pri inych veciach.
Ale to musis naozaj chciet a ludia co tak fnukaju vzasconou nikdy nic nepodniknu iba sa stazuju. Tak ak chces zmenu musis sa prestat ztazovat, fnukat a lutovat sa a zavidiet a obvinovat a vinit seba a zacat sa sustredovat na to co chces a nie na to co nechces. Lebo to na co sa sustredujes, rastie. Teda ak stale vidis na sebe chyby, tak rastu. Je ich stale viac a su stale neznesitelnejsie.

ps: peklo neexistuje. Mozes sa uvolnit. Ak zomries tvoja dusa sa bude riadne chcechtat nad tym co si tu postvaral a pojde sa zabavit. Smola je len v tom ze sa sem chudera zas bude musiet znovu prevtelit a znovu zazivat vsetko kym neppchopi ze len a len ty tvoris tvoj zivot a nikto iny alen ty si zodpovedny za to co tu zazivas.

Pesimista

Niesom flaro, on ma ked si pamatam 21, ja mam 29. On ma este nadej ale ja som uz strateny. On ako pisal len pri pc sedi a hra hry, ja som chodil s bratom s kamosom von posediet, posilnovat, sportovat, na vylety ale nic z toho. Ja som sa snazil. Aj tak to bolo zbytocne. Ak nieje cloveku sudene, tak sa moze aj potrhat a nic z toho. Uz normalne verim ze su ludia ktorym nieje sudene spoznat lasku svojho zivota a vsetko s tym spojene. Ja som jeden z tych nestastnikov. Beriem to ako trest ale neviem zaco ten trest je. Snad raz najdem odvahu sa zabit.