Čo je to za módu?

Príspevok v téme: Čo je to za módu?
Rasto25

Vsimol som si v posledne teple ale aj hladnejsie dni ze tie mlade zaby zo ZS a SS akosi divne zacali obliekat co za mojich skolskych cias nebolo vidiet. Co je to za kombinacie ze KRATASY a CIERNE alebo HNEDE SILONKY POD NIMI?
Ved to vyzera strasne zle. To kto im takuto kombinaciu navrhol? Odkial to tie zaby maju? Este ked cierne kratasy a cierne silonky ale rifl. a nato cierne? Alebo som vcera videl ze jedna mala cervene a druha zelene kratasy a cierne silonky. Normalne sme sa s kolegami smiali na nich. To ako vazne tie zabule oblecu uz hocico len aby putali? Bud kratasy na hole nohy alebo silonky so suknou ci satami ale kratasy k sillonkam? Ako sorac za tuto temu ale nedalo mi nenapisat a vyjadrit sa. Ja len ze to v meste ale aj inych miest ked cestujem to akosi rozsirilo a nosi to takmer kazda druha zaba ci uz zo ZS alebo zo SS. Mozte mi tu nadavat ze p***viny riesim ale to uz naozaj moda speje ku koncu? Niesom zakomplexovany niktos ale musel som to dostat von zo seba. Sorac ak som niekoho nas*al. Prajem pekny den a mozte mi k tomu napisat svoje nazory a vysvetlenie lebo ja "nemam" odvahu :D sa tych uchychotanych "dam" opytat ze odkial to maju. S pozdravom Rasto.

sumny chlop

ako nevskusne sa vedie obliekat mlade dievcata tak isto sa nevskusne vedia obliect aj stare zenske okolo 50-60 rokov. Ak zena raz nema vkus v 16 ani v 50 ho mat podla mna nebude. Ale tie sortky so silonkami su hlupost lebo je to neprakticke. Ak sa chcu chranit pred chladom tak tie im vela tepla nedaju a zase nosit silonky ked je vonku 22°C je pekna sprostost.
ale ja som vam minule videl asi 60 rocnu babu s ruzovymi vlasmi, to je nevskus :D Alebo tiez asi 60 rocnu zenu s vysokymi cervenymi cizmickami na podpatku cca 8cm :D Hotove bordel mámy :D

Fleur-de-lis

No to ešte ako tak zvládam, aj keď pri niektorých farebných kombináciách či vzorovaných silonkách to budí dojem práce na ulici...
Ale nemôžem si pomôcť pri legínach a tričku čo ledva zakryje zadok. Mám pocit, že tá baba si obliekla pančuchy a zabudla obliecť zvyšok. Na mňa to pôsobí divne, smiešne a lacno.
Ale každý sme iný.
Problém je zrejme tam ak niekto pre pozornosť nepozná hranice. A dnes je to tak, že väčšina mladých a vlastne aj starších strašne potrebuje pozornosť lebo rodiny už nefungujú ako by mali. A tak pre pozornosť urobia všeličo.

sewie

aky je prosim rozdiel medzi-kratase so silonkami a sukna so silonkami? to ze kratase so silonkami sa zacali vo vacsej miere nosit len nedavno? ze nie sme na to zvyknuti? jako ja tiez ked nad tym uvazujem tak ma napadne ze ked je tak zima aby som potrebovala silonky tak by som si asi mala at dlhe nohavice namiesto kratasov ...lenze ked mozme nosit sukne, tak preco nie aj tie kratase...to je len o tom na co sme zvyknuti...to je to iste jak ked je v "zime" 15 stupnov a sme ochotni nosit zimnu bundu len preto ze nam to tvrdi kalendar...ale ked je tak isto v lete sme ochotni chodit v tricku s kratkyi rukavmi-lebo kalendar tvrdi ze je teplo....
v com tu chcete hladat logiku?vsetko je len vecou zvyku, tradicii...
co mna momentalne viac "rozculuje" su tie vyholene polky hlavy. nech sa nikto na mna nehneva, ja som extravagantny tvor, milujem piercingy a zvlastne ucesy ale nechapem ako si niekto moze vyholit kus hlavy a tu druhu cast si necha dlhu-pohlad na takeho cloveka mi sposobuje pomaly fyzicku bolest lebo mi to priomina onkologickych pacientov

Lulu2011

Maju to od teenagerskych blogeriek, tam neexistuju ziadne pravidla :)

ked som mala 15 rokov aj ja som nosila telove silonky pod krasami, preto, lebo som sa hanbila, ze mam biele nohy