Začnem sa triasť a padať dole

Príspevok v téme: Začnem sa triasť a padať dole
Dianka2

Dobry deň RNG čitam, že mate velke skusenosti. „nevedeli by ste aj mne poradit?Moj problem je celoročny len ma rôzne fazy, najhoršie je to v zime , stava sa mi ti aj v lete, začnem sa trast a padat dole, akokeby mi odišli nervy. Váčšinou to mam po jedle. Dali mi na to ADčka, ale stava sa mi to aj tak. Aj v lete mi byva zima. Bolia ma križe tam kde je miecha. Rozmyšlala som, či sa mi tam neusidlili neake bakterie, alebo virusy. Mam diagnostikovane chlamydie, mykoplazmy a prekonanu toxoplazmozu, že by mi usidlili v mieche?Mam tiež problem s hormonmy, vyšši testosteron. Z čoho to môže byt, som z toho zufala. Je to nieči ako epilepticke zachvaty, slabost svalov a hrozna unava, ale som pri vedomy, vtedy si musim lahnut alebo sadnut, dam si xanax a pospim si.Mam tiež inzulinovu rezistenciu.Nemožem normalne žit.Čo by som si mala dat vyšetrit? Toto asi nikto nema.Ďakujem krasne

P. S. Mam to odkedy sim mala salmonelozu, uplne sa mi zapalili nervy. Môžem byt ešte nosič? Ako to zistim?

kablica

Dianka, najprv sa musi prist na to, PRECO mas hypoglykemiu a podla toho sa to potom riesi, pretoze hypoglykemia nie je choroba, ale priznak.

kablica

podla mojho nazoru nebola poriadne vysetrena, pripadne nepodala zrozumitelne svoje tazkosti tak, aby sa lekar vedel zorientovat, pretoze ak zacala o chlamydiach, poruche nervov a zapalenej peceni, rovno si povedali, ze patri na psychiatriu a nebrali to ako neznalost...to su len hypotezy, ktovie, ak to vsetko naozaj je, lekarske spravy nevidime, takze neviem.

Dianka2

Ano Kablica dostala, prestala som sa trast, ale padala som dole aj tak. A z čoho može byt hypoglykemia? Su na to lieky?

llek

Pani tu tak trochu spletka jedno cez druhe. Ak je pravda, ze mala nalacno glykemiu 2, tak je to vyznamna hypoglykemia a bolo by treba zistit preco je to tak. Len ona mam pocit, ze bude hladat stale pricinu niekde, kde nie je a bude chodit kade tade, len nie na normalne standardne vysetrenie. Mozno sa mylim, ale robi to taky dojem. Precitala kade co po internete a uverila tomu, ze ju napadli virusy, chlamydie, huby a ze ma zanesenu pecen. Mozno ma nejaku hormonalnu poruchu.Neviem, bolo by to treba tak normalne objasnit, urcite nie irisdiagnostikou.

Dianka2

Kablica a kde sa vytvara inzulin? Tiež pri tom nemôžem dychat. Ako keby uzkost. Praveže to mam pi jedle, taku pol hodinu, že by ma inzulin uspaval? Je tam proste neaka nerovnovaha. Nosim aj hroznovy cukor, ale to mi nepomaha, musim sa najest.

kablica

isteze, glykemia 2 je na kolaps...ale lekarka dala dobru radu, ze treba castejsie jest mensie davky potravin, najlepsie s nizkym glykemickym indexom, ale samozrejme obsahujuce sacharidy

Dianka2

Cukor mi merala aj obvodna, na lačno som mala 2 a keď som sa najedla 5. Hovorila, že na to nič neni len pravidelne jest, ale aj tak neviem, čo to ma spoločne s tym padanym do unavy a slabosti. Zla cinnost nervou? Kde to vyšetruju?