Prichadza kolaps?

Príspevok v téme: Prichadza kolaps?
LadyOpium

ahojte... odkedy som sa vratila z liecenia ide to so mnou opet dolu vodou...stale vraciam niekedy aj 4x denne, dnes som po obede isla vracat a kedze mam na rukach jazvy po sebaposkodzovani dala som si dlhe rukavy a kedze neobleciem trojstvrtove gate z minulej sezony dala som si dlhe gate ... ked som sa vracala domov, zacalo mi hrozne busit srdce, citla som strasny smad a tocila sa mi hlava, musela som parkrat oddychovat kym som nedosla do blizkej restiky a nepoprosila casnicku o vodu...potom som sa isla na wc oplachnut a volala som mame nech po mna pride...odvtedy sa bojim ist von sa vyvracat lebo doma nemam kedy a cim viac jem tym viac sa nenavidim..vazim sa po kazdom jedle a so stupajucou vahou rastie sebanenavist...myslim, ze nikdy nedosiahnem dokonalost, skor asi umriem ako tlaste prasa na infarkt...mam 59kil na 160cm... stale citim smad a nic nevladzem lebo sa cela trasiem...

prichadza kolaps? prosim pomozte!!!!

oui..

ziadnu zachranku Ti netreba. smadna si, lebo je teplo a Ty este aj zvracias, cim sa viac dehydrujes a pripravujes sa o mineralne latky a tras bude z uzkosti, mas uzkosti z toho, ako Ti zajebava, s prepacenim, ale je to tak. dievca, klud. nic Ta na tom lieceni nenaucili? ukludni sa a opytaj sa sama seba, naco Ti je postava? verim, ze si nepocitovala taku uzkost, ked si mala nizsiu vahu, ale klud, kazdy Ti na tvoju vahu z vysoka serie. fakt, uprimne. Ti ludia, ktorym na Tebe nezalezi, tym na Tebe zial zalezat nebude ani ked budes mat 40 kil a ti, ktori Ta maju radi, ti ta budu mat radi aj 80 kilovu. Ty sa apriori rada nemas a nebudes sa mat rada nikdy, pokial sa nenaucis akcptovat, ze si stale ten isty clovek, s tou istou hodnotou, nezavisle od vahy. liecis sa z choroby, k tomu zial zmeny vahy patria, to neznamena, ze automaticky budes priberat, ani ze casom neschudnes. telu musis dat cas. ked mas pocit, ze priberas prilis rychlo, tak si daj namiesto rozka na desiatu len jablko, ale zasa nie za tu cenu, ze by si potom zacala skrtat vyrazne aj z obeda, aj vecere atd... pokial naozaj nevladzes, tak sa svet nezruti, pokial nebude jest 100% tak, ako na lieceni, ale hlavne sa snaz jest a nezvracat a nehladovat. a halo, dievcisko, to ci si "hodna" alebo nie, to si stanovujes len Ty sama. Ty si sa rozhodla, ze Tvojou mierkou samej seba bude postava - nezda sa Ti to neuveritelne povrchne? Mas iste mnoho inych skvelych schopnosti, akurat si ich nevsimas, lebo si sa zamerala len na postavu. Naco je komu krasne telo, ked je v nom prazdna dusa? Ked vyliecis dusu, mozes zacat pracovat na tom, aby aj telo bolo krajsie, ale jedno od druheho neoddelis. Ty chces len nadherne telo, aj za cenu zniceneho charakteru, zivota a v skutocnosti aj tela samotneho.

LadyOpium

ja sa bojim ze mamu sklamem preto sa jej to bojim povedat citim hroznu uzkost a mam chut sa doksriabat alebo rovno vyrezat si daco na ruku ale neda sa lebo je teplo a mam rkatke rukavy a zachranka sa so mnou urcite nebude srat bojim sa ze ma strcia na psychinu a tam uz nechcem...jedine ze by ma svagor odviezol na pohotovost...ale co ak zistia ze vraciam z vysledkov krvi? bojim sa co bude potom