Klamanie

Príspevok v téme: Klamanie
SOmarnieNavz

Od prvej chvile co sa poznam z partnerkou mi klame v malickostiach ale aj v dolezitych veciach,este aj v case ked sme este neboli vo vztahu oficialne,najhorsie natom bolo ze tie najhorsie klamstva co najviac boleli boli v spojitosti s inymi muzmi ci jej ex,ked som jej naznacil sluzne rozmumnou konverzaciou ze mi to vadi a mohla by s tym prestat slubila mi ze to spravi,ale opak bol pravdou stalo sa to poza moj chrbat,neoklamala ma raz ci dva razi ale no proste nespocetne vela krat,tu chybu si nenapravila do dnesnych dni ani po 2 a pol rocnom vztahu ,mozno obmedzila scasti niekedy bolo lepsie obdobie niekedy horsie ale neprestala s tym a odomna stale vyzaduje aby som jej bezhranicne 100 % veril a ked to nerobim ja som ten zly,hoci som od zaciatku vztahu nic co by bolo proti nej ci vztahu urobil,ona mi sla prva do emailou tajne(sliedila proste)namiesto toho aby sa ma uprimne nane spytala,to site s telefonom ,kutranie po veciach a pod.,stale vini zo zlych vztahou v nasom vztahu iba mna pretoze jej nedokazem verit,ale kto by veril cloveku ktory to nespocetne vela krat oklamal a vela krat to velmi bolelo az prilis velmi,jednoducho sa len chranim a tych prikladov by bolo ovela viac,ale nato tento prispevok nestaci a najhorsie je ze nic nikdy neriesi somnou,nezveruje sa mi a pod.,ide to riesit z mamou ci kamoskami alebo sesterkou co su vysoko neobjektivny ludia a za vsetko stale vini mna v nasom vztahu,ked jej posledne sesterka dohadzovala dakeho kamosa cez FB ja som bol ten zly lebo som iba nepochopil zart,len mne to proste neprislo ako smiesne a ked som mozno aj scasti nato reagoval neprimerane v tom vyzname ze nedoverujem priatelke do velkej mieri som ja z jej strany a rodiny zly,sebec,tyran,despota,ziarlivec blazon,nechapem srandu nedavam jej slobodu a som obvinovany zo vsetkeho mozneho,viac krat som sa s nou chcel rozist ale ma uprosila ze je chora trpi depresiou stredne tazskou asi ze sa zabije a bude to moja vina a pod...po posledneom incidente sme sa pohadali jej mama mi nadala a rozisli,myslim si ze aj ked je to tazke lebo ju mam rad bude to asi najlepsie.

somarnienavz

Pre : Davaj Zmierujem sa s tym pomalicky ze ina uz nebude,aj dnes sa mi to len potvrdilo no co uz,boli to.Neviem uz kto to tu pisal predtym,ale skutky su dolezite a nie reci gesta a pod.,.

Davaj

Somarnienavz. Rozisli ste sa sice pozde ale lepsie ako nikdy ci pozdejsie ,stracas s nou iba cas ! Naco ti Bol klamar zlodej a podvodnik?sam vies ze na nic iba si vzdy trpel a nebol stastny dokonca verim ze si nemal ani klud teda aspon ja by som uz po prvom klamstve neveril a myslim si ze ani vacsina ludi.pises ze mas zdravotne problemi no zenska bez srdca ked sa takto chova,uz Len preto by som bral na teba ohlad,sebecka mrcha sorry ale tak to vidim , v zivote by ti nebola oporou a nemas Za cim smutit fakt,tak uz Len vydrz!

hankaj

somarnienavz tebe pomoze podla mna iba jedno,ze budes mat stastie v nestasti a nakoniec ta necha ona,konecne sa jej zaderi une,lebo to tak vyzera ze nie si podla jej gusta moj...si asi aj tak troska sadomaso alebo mas nejaku diagnozu???inu ... , ved ked budes hladat po slepiacky najdes lepsiu osobku ako je ona,ach ludia neni vam pomoci co uz s vami ///

M0ncaa

Kolko krat si jej dal sancu ,kolko krat si jej odpustil kolko krat ta prosila?odpovedaj si Sam a najdes aj silu sa odlubit a este si povedz ci to viedlo k lepsiemu?

roz1vod

Somarnienavz Bezny pribeh zleho vztahu,tak ako ten moj,bol som hlupy,slaby prilis zalubeny ci namotany?neviem si na tuto otazku odpovedat dodnes,fakt je len ten ze mi pomotala hlavu poriadne alebo som si ju viac menej sam,uz sa nato totisto dokazem pozerat viac z nadhladom ako este pred par rokmi,robil som presne tie iste chyby ako ty a cakal na zazrak,ale ten neprijde.Zobrali sme sa dokonca zaslo to az tak daleko donedavna som si este myslel ze nase dieta je fakt nase,ale zistil som ze je len jej no proste pohroma,zrutil sa mi svet,znicila mi ho,preto daj na tychto vsetkych ludi co ti tu radia viem ze je to tazke a zachran sa dokial mozes a je cas.Mozno ti to znie pesimisticky ale je to pravda,su ludia ktorym sa oplati aj odpustit to netvrdim aj dalej lubit ale toto je ziavne taky typ ako moja uz EX!tvrdo nekompromisne bezlutovania.

somarnienavz

A to som este nespomenul ze mame hned na zaciatku isla do veci,citala jej jej dennik osobny sestre isla bez pytania tak isto ale hlavne do kozmetiky a pouzivala skusala a ani sa nespytala

somarnienavz

Pre : Jonni Vies ze si sa trafil rovno do cierneho,len som to nechcel vytahovat lebo je toho vela a vsetko sa to nezmesti ani do jedneho prispevku,ale kradne mi malickosti od prvej chvile ,take droegeriove vecicky vies nato je zatazena ako vacsina zien,podozrieval som ju stoho aj som tusil ale zakazdym ma vinila ze co si to o nej mozem mysliet a nemali vtedy peniaze,studovala matka jej nemala pracu iba rentu otca nema,tak som to prehliadal prepacoval ale ked ukradla mame mojej najskor jednu handru a potom druhu no to uz bolo daco ine,lebo mama si to vsimla,zase ked som sa iba normalne nato pytal tak ja som bol vzdy ten zly,ona plakala ze neklame nekradne ze aby som jej veril,preco ze jej neverim? stale vycitky a pod...ale co je najhorsie dodnes hoci sa to stalo skoro uz rok dozadu sa sama od seba ani neospravedlnila mojej mame a ked som jej to naskrtol tak ano aj ona sa chcela sama od seba nenutene,lebo len vtedy to ma zmysel ale nejak sa po mesiacoch nemala stale k cinu.

PravyyG

Somarnienavz Ak si chlap zoberies svoje gule a vykasles sa na nu.A ak sa jej nahodou casom nepodari najst podobneho hlupaka a bude ta chciet naspat ,pamataj ako si sa s nou citil vo vztahu a ked to dokazes teraz pozdejsie o to lahsie.