Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?

Príspevok v téme: Moze dievka po 30 nosit kratasy konciace pod zadkom?
Jarmilamila

mam takuto otazku lebo mam 34 a jedny som si kupila take co koncia tesne pod prdelkou a su tak priemerne volne ale viac priliehavejsie. Kolegyna ktora ma 27 mi vsak povedala ze som uz stara na ne a ze take kratasy uz v mojom veku nosit nemam lebo posobim hlupo. Pritom mam stihlu postavu, celulitidu len na zadku nie na stehnach a ani zadok ci stehna nemam silne. Ona aj druha kolegyna ktora ma zase 48 mi vsak stale tvrdia ze naco sa chcem v mojom veku hrat ze mi to uz nepasuje.
aky je vas pohlad na vec? Mozem si ich este v mojom veku dovolit ci uz nie? A ak nie tak preco? To len 18 rocne ich mozu nosit ci ako?

Maoam

nahodou, mnohe zeny 30-40 maju lepsie postavy ako 20tky...

ak na to mas postavu tak si ich oblec, nech tej 27-rocnej exploduje hlava :D

Ivka 1

Ak máš na to postavu, tak prečo nie ? To nie je o veku ale o tom , na aký vek sa cítiš. Poznám mladých ľudí 18-20, ktorí majú zmýšľanie ako dôchodcovia a naopak 60- 70 ročných, ktorí sú mladí duchom a aj dobre vyzerajú . Takže ak to tak cítiš, nemusíš sa na nič hrať, vychádza to z Tvojho vnútra .

Meretseger

Prosím ťa, v 34 nie si žiadna stará babka, pokojne si ich daj a najmä zvysoka kašli na to, čo si o tebe myslí okolie. Keď si podľa tvojho opisu predstavím, ako asi vyzeráš, nemôže to byť žiadna katastrofa, na to, aby si si ich nemohla obliecť. Tak do toho!

Maoam

:D

1. ak mas 34 rokov, tak si zrela mlada zena, ktora by uz mala mat na veci SVOJ nazor a neriadit sa tym, co jej nakecaju kolegyne ;D

2. ako vyzera ta 27-rocna kolegyna, mohla by si dovolit nosit to? ;-)

3. ak na svoj vek vyzeras mladucko a mas fasa postavu, tak niet co riesis, mozes si to dovolit, tak to nos!