Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké máte nechty?

Lesna_vila

Ja tiez najradsej bledoruzove, take az skoro priesvitne a dlhsie - vzdy iba svoje, ked mam cas tak francuzsku manikuru a obcas cerveny, ten milujem, ale davam si ho iba na kratke nechty :)
Dvojfarebne nenosim nikdy :)

Lulu2011

najradsej mam cervene, svetlo ruzove a telove farby na nechtoch, naposledy som si kupila peknu lososovu ladi mi k zabkam co mam, cize aj na nechty na nohach, v zime osm si sem tam dala temnu modru

lilyiankaa

ja si ich lakujem podľa nálady, teraz mám napr. sýtoružové .... ide leto, tak si dávam pestrejšie farby, ale záleží to od môjho rozpoloženia .. niekedy urobím len klasickú fr. manikúru, alebo len jemným ružovým alebo telovým lakom pretriem ... v lete mám rada červený, ružový, fialový ... tmavé mám tiež sem tam rada, ale môjmu drahému sa to hrozne nepáči :)) a nechty nosím kratšie, nejak nemám náladu na dlhé a samozrejme svoje, keďže ich mám pevné a netreba mi žiadne vylepšováky typu gelové ....
Inak tiež sem tam nahodím dva laky ... niekedy aj tri farby ... ale tak, aby k sebe pasovali

Meretseger

A hádam si nemyslíš, že si ich maľujem kvôli chlapom? Alebo aby ma trápilo, čo si kto v realite myslí? :-O

Maoam

a aktualne si nedavam nic alebo iba priesvitny alebo jemny ruzovy, nechty nosim kratsie, teda ziadne pazury, ja na to nemam nervy, tak cim jednoduchsia uprava, tym lepsie

Maoam

cau Mer, no obcas nalakujem podla nalady a podla toho, co mam na sebe

mam vela odtienov lakov, aktualne ficim na sytej pink (cyklamenova) a potom mam dni, kedy skor svetloruzova s leskom, isty cas som mala lak s trblietkami

vravim, od nalady

ale mam aj fialovy, tmavomodry, vsetko okrem zelenej, zltej a oranzovej, lebo tie neznasam (farby)

karolinka122

no nehnevaj sa, ale vyzera to odpudivo, aj jeden lak, aj druhy a este k tomu dokopy dat na ruku, pride mi to ako ulet 15 rocnej slecny...niet nad pekne upravene nechty, osetrenu kozicku , prirodzene, nie gelove, a laky decentne pastelove, alebo tie modne ruzovkastooranzove teraz na leto...