Hypercitlivost na svetlo a teplo

Príspevok v téme: Hypercitlivost na svetlo a teplo
TheDevilMe

Zdravim. Mojim problemom je hypercitlivost na svetlo a teplo a kedze zacina leto,rozmyslam aj nad tym ako si zminimalizovat neprijemne pocity,ktore mam z tepla a svetla. Mimo leta byvaju tiez,ale menej caste,lebo nie je tak horuco,maximalne,ked svieti ostre slnko(nosim aj slnecne okuliare,ale tak tie mi v tom nevedia zabranit),tak mi to vyprovokuje bolesti hlavy,trpnutie ruk,tmu pred ocami...no horuco mi to este zhorsuje. Snazim sa byt v lete casto v tieni alebo dnu,no nie vzdy to pomoze. Rozmyslala som aj nad tym,ci by mi nepomohla konkretne nejaka strava alebo vyzivovy doplnok. Zvyknem si obcas dat,ked citim,ze to na mna ide magnezium,ale tiez to vzdy nezaberie. Bola som s tym aj u neurologicky a v zavere mam napisane,ze som citliva na svetlo. Brala som aj nejake lieky na migrenu,ale nezaberali resp. bolest presla po tych zopar hodinach-dni-dvoch ako obycajne,tak som ich prestala brat. Dalsie nechcem,lebo predtym som brala kvoli niecomu inemu a roky trvalo,kym mi sadli a aj to neviem,ci to nepreslo vtedy samo.

Mate s takymito problemami skusenosti?Co robite vtedy,ked musite niekde ist a vonku je horuco a svieti ostre svetlo?