Sklamanie

Príspevok v téme: Sklamanie
mackani

Kto mi prinesie troška svetla do života? Hocijako. Troška útechy :/ Je mi naozaj strašne, sklamanie a zlomené srdce bolí a veľmi...Ja viem, že mám vstať zo zeme, pozbierať sa a kráčať dalej, ale na to potrebujem povzbudivé slová, hocičo. Dúfam ludia, že ste aspoň troška empatický. :(

lolola

Kolke si tym presli a prezili. Daj si facku a chod dalej, kvoli nejakemu debilovi sa netrap ked je tak krasne vonku. Chod von, daj si zmrzlinu a ser nanho. Kvoli jednemu s vtakom medzi nohami sa nedeptaj, nestoja zato. Len si privolas nejaku virozu z tych depiek.

Maoam

cau, viem, ako sa citis, k tomu ti napisem len tolko, ze to, co sa ti stalo, je k niecomu dobre, na co prides neskor, dojde ti to...

a ked nieco odide, dvere sa zatvoria, otvoria sa ine inde...

vzdy to ide DALEJ, to si musis uvedomit, nic neostane STAT......NIC, stale to ide dalej

hlavu hore, drz sa

samusik

I ja sa tak citim sam. A tak rad by som sa presiel s niekym po vonku. Vedla rieky. A sadol si s nim do travy, do tiena stromu ...

Danys

Pozri si nejaký film o ľuďoch, čo nemôžu chodiť, nevidia a nepočujú, sú imobilni a hneď prídeš nato, že niesi až v takej temnote ako si nahováraš.