Čo je to ProSight?

Príspevok v téme: Čo je to ProSight?
ammanda23

Dobry deň, chcela by som sa opytať na vaš názor ohľadom firmy ProSigt, mate niekto nejaku osobnu skusenosť s touto firmou? čo je to vlastne zač, čítala som že je to pyramídova hra v ktorej len nahovoria mladím že môžu vďaka nej zarábať kopec peňazí, ak teda do nej zatiahnú \"oblbnú\" dosť ľudí.. čo si o tom myslíte ?

jiri machalek

Vďaka nedostatku právnej legislatívy a zákonov nám tento režim nastavený v tomto fašistickom štáte umožňuje naďalej rozvíjať tieto príživnícke skupiny plných kriminálnikov, ktorý páchajú organizovaný zločin priamo na nevinných občanoch, ktorý nie a nie nijako zastaviť !
Nie nadarmo stále I. Matovič (OľaNo-Nova) hovorí ľuďom v plnej miere zodpovedných za túto krajinu
„Fico chráni zlodejov“ .

Ale aj ináč ako vyplatenie menšej časti mzdy ako na Vašej rodine a Vás samotných pomocou úvodných seminárov či sporiacich produktov Progress prostredníctvom provízií zarobia sponzori , pričom samotná mzda ani nie je nijako zmluvne viazaná, právne chránená pre prípadným nevyplatením za účelom plánovaného podvodu zamestnanca.
Väčšinou to býva iba 1/3 z ich zisku vďaka Vašej pomoci priamo im.

profi ekonom3

Samozrejme aj inými spôsobmi ako forma kradnutia "medzi-provízie" nič nerobením, váľaním šuniek:
Napr. vytvoria si pyramídovú štruktúru plnú mladých ľudí pod niekým samotným alebo v podstate aj každý jeden a sám od seba, každý aspoň vo vlastnej rodine uzavrie či už sporiaci produkt, alebo len zmení (zruší starú – uzavrie novú) poistku inej značky na Active-Life od talianskej fin. skupiny AXA. Dajme tomu mať pod sebou realisticky aspoň 30 naivných (štruktúry sa aj menia, raz pribúda, raz ubúda, ale priemer/číslo je zväčša konštantný/nemeniteľný). Pri tomto postavení musí byť daný správca skupiny aspoň na pozícií, poviem to pravdivo, min. P4, kde je provízia (výplata) presne si už nepamätám, ale najskôr cca 4,20 €/bod, pričom sprostredkovateľ – iniciátor tohto konania väčšinou pozície P1 má províziu presne 2,25 €/bod, kde mu najčastejšie P3 (provízia 3,60 €) dopomáha uzavrieť produkt či už zo známym alebo rodinou, kde daná zmluva/produkt má z bežnej praxe 60 – 120 bodov (pomer 1:2).
Jasné, okrem klasickej provízie P1 a P3, kde P3 dostane ako bonus aj medzi-províziu, a P4 nielen z P1, ale aj z P3, ale keď už sa momentálne bavíme len o P4, ktorý sa navyše na mieste činu ani nenachádza, tak vyjadrím len jeho:

Matematicky:
medzi-provízia z P1 a P3 [(4,20 € – 2,25 €) + (4,20 € - 3,60 €)] x počet bodov v zmluve (priemer 90) x počet účastníkov/zmlúv (30) = (1,95 € x 90 x 30) + (0,60 € x 90 x 30) = 5265,- € + 1620,- € = 6885,- €

V žiadnom prípade čísla a fakty nie sú ani zďaleka reálne, keďže z tohto výpočtu 100% pravdu poukazuje iba princíp ako zdroj príjmu zdola od tých podstatne viac chudobnejších, ktorú bohužiaľ iba pracujú na tých bohatších, opačne ako Jánošík, bohatým bral, chudobným dával, teda zdieranie chudoby na chudobu, ukrytý pyramídový systém týmto faktom.
Pyramídový princíp v skratke (MLM) = skladanie sa na tých najvyšších (najbohatších) a zároveň okrádanie (ožobračovanie) sa o samých seba samotných ! ! !

profi ekonom2

A princíp ? No veľmi jednoduchý, ovláda ho každý z nás . . .
Stačí, ak prídu na seminár, zaplatia vopred za neodvedenú prácu a je to tam.
A prečo vopred ? No predsa, ak by každý mal platiť až po recitácií, tak to už by bolo na ňom či zaplatí alebo nie, lebo isto sa medzi novými a v prevažnej miere mladými seminaristami, čo len pred chvíľou čerstvo dosiahli prah dospelosti (samozrejme len po právnej stránke, nie po reálnej, inteligenčnej jestvujúco) nájdu aj takí, ktorým sa daná vyprodukovaná služba ako výrobný faktor nemusí páčiť, pozdávať a preto buď zaplatia menej alebo vôbec, a aj keby to tak bolo, je v tom ďalší háčik, kde im ešte "pred" seminárom spíšu záväznú zmluvu o splatení aktuálne 35,- €, v minulosti 50,- € podliehajúcu v prípade nesplnenia platby právnemu vymáhaniu, teda tiež záväzné za vopred neodvedenú prácu. Zasadajú na to doslova ako muchy na lepy, keď na východe SR je najväčšia chudoba v porovnaní s inými časťami nášho štátu a práve toto je najúčinnejšia pasca, príliš obrovské majetkové rozdiely

profi ekonom

TO sa snažia vyvrátiť aj na tých seminároch, kde povedia, že tí najnižší robia na celú pyramídovú štruktúru až do najvyššej P8 a k tomu spomenú len to, že tí najnižší v skutočnosti na nich nerobia, ale len dostávajú z nich medzi-provízie. Slovíčkom dostávajú sa snažia zakryť slovíčka „priživujú“ sa na nich/“okrádajú“ ich a zároveň sa aj „ulievajú“, kde sa len dá.
Je to 3 - násobný podvod (do tretice všetko dobré), založený na základe organizovaného zločinu, keďže klamú širokej verejnosti do očí už priamo na seminári ako najnižší na nich vôbec nerobia, kde skutočnosť je opak.
Jednak vopred za neodvedenú pracú ich okradnú o 35,- € a pritom im nasľubujú 200,- € zárobky na hodinu a pritom dobre vedia, že v skutočnosti dnes už aj tak nič zarobia, ani jediný cent.
Nahovárajú im, aby si založili svoje vlastné štruktúry a robili to tiež, pričom veľmi dobre vedia, že už od dnešnej P6, kde vtedy predstavovala ešte len P1 systém jednoducho prestal čoraz viac pracovať až tento spôsob dnes už vôbec nefunguje, teda je to 4 – 5 ročný úpadok až na dno.
Vôbec nefunguje na poctivej práci, kde namiesto závislosti od vyššieho príjmu je len vyššia pozícia a vyššia suma za bod, ale čím vyššia pozícia, tým aj vyššia medzi-provízia za nič nerobenie !

No sami ani veľmi netušia, že takto iba vyzrádzajú seba samých ako budú zdierať už ako seminaristov hľadiacich im do očí priamo pred nimi, ktorí im na to onedlho prídu a takto klamú iba samých seba . . .

Dominik 3

Pozdravujem všetkých čo máju negatívny názor na ProSight. Mam skúsenosť s touto spoločnosťou od roku 2013 za to obdobie som sa stretol aj s mnoho inými. A dnes si viem porovnať kto čo ponuka, aká je ich odbornosť a musím povedať že v ProSight su TOP odborníci. pokým obchodníci z O,P,F a iných spol. sú často krát iba obchodne zručný ale odbornosť im chýba. Oblasť financií ma vždy zaujímala tak koncom roka 2016 som sa zapojil do aktívnej spolupráce a musím povedať že ProSight napreduje a verím že bude 1. v oblasti finančného sprostredkovania.

Bebiis

Uhmm ako pozerám na tie komentáre tak nikto nikdy v prosight nebol ... bol som na úvodnom seminári prešiel som si školeniami a čakal ma test s NBS ktorú si samozrejme mozem spraviť len nejako nieje nato cas kedže študujem,brigadujem atd ... urcite by som sa chcel do toho naplno pustiť no nechal som to zatiaľ takto a využijem tuto príležitosť trosku neskor no urcite to je spoločnosť ktorá ponuka kvalitne produkty a tie hlúposti ze najviac zarába ten kto firmu založil alebo jeho sponzor zarába viac ... no to pravda nieje najviac zarobí ten kto produkt uzavrel ... a pokial je jeho sponzor od neho 3-4 pozície vyššie tak je logické ze zarobí viac ked ma s tzv.bodov viac peňazí vďaka pozícii na ktorej je a tie produkty? Pokial ma klient nastavenú zmluvu dobre tak to iba preveríme a povieme s touto zmluvou netreba nic robiť toto je nastavené dobre pokial to tak nieje tak sa vysvetli co je zle a co môže byt dobre a s jeho súhlasom sa to nastaví :)

Hmm1879

Kutia5 vyzerá to tak že si tu ten najmúdrejší ty....v tej firme nič neni povinné, a ak chceš robiť za 200 € mesačne čo ti nepokrije ani tie hlavné náklady tak nech.... ale prosím nerozširuj tu svoj negativizmus aj s ostatnými a netlačte to do tých ktorý živote chcú niečo dosiahnuť...

som novacik

Obnovujem temu: Zaujimalo by ma, ci je tu niekto, kto sa zaujimal tento rok o tuto spolocnost. Pripadne bol na skoleniach, stretnuti alebo si rozmyslel spolupracu atd. Bolo by dobre ak by reagovali skor taki ktori maju tohtorocnu skusenost a nie skusenost spred par rokov, kedze isto tam nastali uz nejake zmeny za ten cas. Ake mate s nimi skusenosti? Ako na vas posobili na stretnuti? Vyzeraju byt na dalsich omackarov? Dik

p64

Neboj sa zlaťúšik, až tak dlho sa vytešovať asi nebudeš, keď tam "dole" Ti už konečne niekto raz dva klepne po prstoch . . .