Môžem ešte vyrásť?

Príspevok v téme: Môžem ešte vyrásť?
soffixa

ahojte:) takže mám 15 a meriam asi 163-165 cm??...strašne by som chcela vyrásť skúšala som jógu vraj to funguje ale prestalo ma to baviť :D ale športujem.. mama má asi 166 a otec je ešte menší ako ja :DD ale je azijat takže tam sú tí ľudia pomerne menší...chcela by som vyskúšať nejaké tabletky alebo rastovy hormón ale vraj ked už máte menštruáciu nemôžete to užívať či čo...každopádne by som vás chcela poprosiť o nejaké rady ako vyrásť

RNG

Niekomu na to pomoze zvysena hladina dopaminu, co zvysuje vylucovanie rastoveho hormonu hGH. Doplnok na to je L-DOPA v davkach 250 az 500 mg denne. Ale najskor by som si nechal odmerat rastove strbiny, ci mas vobec nadej na rast. Mnohi ho ale maju az do 20-22 rokov, takze to stoji za pokus.

Priamo injekcie rastoveho hormonu hGH su znacne drahe a predpisuju sa len ludom s prakticky uplne zastavenym rastom

lana113

máš to geneticky dané, ak ešte narastieš tak podľa mňa iba o pár cm.... a netráp sa, neber žiadne hormóny kvôli tomu, ja mám ešte menej - iba 159 a už 21 r. :D

mifor

Žiadne tabletky ani rastový hormón ti nikto nedá, ten sa dáva iba pri osobitných diagnózach, pri poruchách rastu, keď je človek naozaj nízky. Ty máš normálnu, priemernú výšku.