Som zufala

Príspevok v téme: Som zufala
kaja 222

Ahojte som mlada baba chodila som k psychiatricke lebo som nechcela chodit do skoly dali mi diagnozu schizofreniu potom som vysadila lieky a rodina to vedela a dali ma do nemocnice bolo to peeklo neviem sa doteraz z toho spamatat co moja mama urobila mam problemi ako kazdy iny clovek a nemyslim si ze by som tam patrila aj tak mi nepomozu je to biznis kazdy den sa trapim kvoli tomu ze beriem lieky nikto sa so mnou nebavi nemam kamaratov kvoli tomu ze tam chodim je mi zle z toho ako lekari mi dali diagnozu ktoru nemam je to priserenee prosim o pomoc co mam robit?

OneWhoWalks

Ak chces aby ti niekto poradil, nemala by si zamlcovat podstatne fakty. Diagnoza schizofrenie sa neurcuje len z pohladu. Z toho co pises to vyznieva ako keby ti druhi boli vsetkemu na vine. Uz len fakt, ze ti boli predpisane nejake lieky znamena, ze diagnoza bola aspon z casti opodstatnena.

doubledog

asi v tom bude este nieco dalsie, o com si nepisala
nezda sa mi, ze by ti len tak z fleku dali diagnozu schizofrenie.

kuko2

Hm, take rychle riesenie ... a to pre to, ze si nezvladala ucenie ... to si asi bola i dost agresivna k rodicom, vzdorovita a asi sa s Tebou mamka nevedela kludne porozpravat ... a velmi sa zlakla ...
A v nemocnici ako bolo ? Potvrdzovali Ti diagnozu ? Robili Ti vysetrenia ? Ci len nastavovali lieky ...

kuko2

A prva navsteva psychiatra bola z dovodu, ze nechces chodit do skoly ? Navstevovala si pred psychiatrom i psychologa ?

kuko2

Prepac mi to, mozno Ti to bude pripadat, ako ze som drzo dotieravy ale naozaj ma to zaujima, preco si tu prvu skolu nezvladala a v ktorom si bola rocniku a ci si posledny rocnik prepadla kvoli prospechu alebo i mala vela vymeskanych hodin ... a hlavne, ako si vychadzala so spoluziakmi