Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?

Príspevok v téme: Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?
bez šance

Ja nemam kam ist a chytam strasne depky cez taketo dni. Nemam kamosky ani frajera. S mamou a otcom sa mi nechce vzdy chodit na prechadzky do parku ako dochodcovia. Mam 28 rokov. Bratia su zenati a odstahovani prec. Na turistiku sama chodit predsa nebudem,keby sa mi nieco stalo kto mi pomoze a chodit sama je take smutne, korculovat sa neviem ani ma nema kto naucit a chodit vzdy nato iste miesto korculovat by ma prestalo casom bavit, bicyklovat tiez nepojdem lebo ma v destve zrazilo auto, sofer mi nedal prednost a odvtedy mam strach ci to zvladnem na ceste. Plavat neviem takze ani kupko a aj tak sama chodit na kupko je tiez take smutne. Tenis nemam s kym hrat. Nemame ani zahradu ani chatu aby som aspon tam vypadla.Nemam ani auto a som niekam sla autom. A co nemam rada ked cez taketo volne dni je slnecno a teplo. Najradsej mam ked je vtedy chladno a prsi. Aspon ma to netaha von.
Je tu niekto natom podobne ako ja alebo som len ja taky zufalec? Co robite cez volne dni vy? Ste tiez doma alebo chodite niekam? Ako to riesite ak ste natom podobne ako ja?

Mezooktan

Ja som tiez z BA. Co keby sme zalozili klub vysedavacov pri rieke?

Prinesiem antidepresiva a chlast, bude sranda. Teda aspon kym nas nezabasnu policajti -_-

mnamka257

je to síce trošku odveci, ale predsa to len skúsim... čo si myslíte o personálnych agentúrach. mám možnosť ísť cez agentúru ETGA pracovať na Cyprus ako čašníčka a neviem, či im mám veriť a či je to bezpečné? máte, alebo poznáte niekoho, kto s tým má skúsenosti?

zewa

Kup si psa. Citaj knihy. Zapis sa na letny kurz. Urcite vo vasom meste existuje nejaky spolok ludi, ktori sa niecomu venuju. Napriklad fotografovaniu, turistike, ekologii, peceniu, atd. Treba len chciet ;) Len ciny robia ludi stastnymi. Premyslanie a lamentovanie urcite nie. Zivot je kratky, treba vyskusat vsetko :)

mnamka257

tiež som na tom podobne... som rada, keď sa mám veľa učiť a tým odôvodňujem to, že som stále doma. keď ale nemám nič do školy, niekedy ma chytia depky, ako sú všetci niekde vonku, s kamarátmi, partnermi. občas si to ale dokážem užívať, idem sa korčuľovať, čítam, pozerám filmy... ale je pravda, že niekedy sa ten pocit samoty nedá zahnať. ja by som rada spoznala naozajstných kamarátov, ale ani neviem kde, keďže na diskotéky a do barov nechodím a väčšina ľudí v mojom veku chodí práve tam...

Mezooktan

ja vacsinou zapijam antidepresiva alkoholom a popri tom upratujem :D Clovek ani nevie ako a prejde mu cely vikend, takze moze ist konecne znova do prace. Len neviem ako dlho to vydrzi moja pecen. XD

Je paradoxom ze tu v Blave sa nedaju najst ludia s ktorymi sa da existovat vo volnom case.