Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?

Príspevok v téme: Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?
bez šance

Ja nemam kam ist a chytam strasne depky cez taketo dni. Nemam kamosky ani frajera. S mamou a otcom sa mi nechce vzdy chodit na prechadzky do parku ako dochodcovia. Mam 28 rokov. Bratia su zenati a odstahovani prec. Na turistiku sama chodit predsa nebudem,keby sa mi nieco stalo kto mi pomoze a chodit sama je take smutne, korculovat sa neviem ani ma nema kto naucit a chodit vzdy nato iste miesto korculovat by ma prestalo casom bavit, bicyklovat tiez nepojdem lebo ma v destve zrazilo auto, sofer mi nedal prednost a odvtedy mam strach ci to zvladnem na ceste. Plavat neviem takze ani kupko a aj tak sama chodit na kupko je tiez take smutne. Tenis nemam s kym hrat. Nemame ani zahradu ani chatu aby som aspon tam vypadla.Nemam ani auto a som niekam sla autom. A co nemam rada ked cez taketo volne dni je slnecno a teplo. Najradsej mam ked je vtedy chladno a prsi. Aspon ma to netaha von.
Je tu niekto natom podobne ako ja alebo som len ja taky zufalec? Co robite cez volne dni vy? Ste tiez doma alebo chodite niekam? Ako to riesite ak ste natom podobne ako ja?

janka1106

ja mam presne ten isty problem,29 rokov, som sama bez kamaratok,staram sa iba o moju 80 rocnu tetu, a cez volne chvile sa nudievam, neviem si nic najst co by ma bavilo, jedine chodievam behavat, volakedy som sa za to nenavidela,fackavala, ale uz sa s tym musim nejako naucit zit, citim sa vzdy osamelo, aj medzi dobrymi ludmi, viem, ze problem je vo mne, ale neviem ako to riesit, skusala som aj odborrnu pomoc, ale nepomohlo

drhaluz

nie si sama, podla mna je to taky fenomen v tejto dobe. Vsetko je to vsak len v nasich hlavach - presviedcame samich seba preco sa nieco neda. Na depky je okrem spolocnosti najlepsia fyzicka aktivita, skus aspon behavat, produkuje to hormony stastia. Potom uz s jedlom rastie chut..

katuska.....

Ja som na tom tak isto. Bez priatela, kamaratok, rodiny. Kupila som aj bicykel, viem aj plávať, ale mám nejaký strach alebo blok ist sama niekam. Párkrát som bola sama, ale ked vidim okolo seba ludi ako sa bavia bude ako pár alebo v skupinke, je mi este viac smutno. Ja nastastie pracujem 6 dní v týzdni, cize volný len jeden den a tiez som rada, ak je vtedy skaredo. Si pomyslim, že aspon ani ostatni nikam nepojdu, ked ja nemozem. Je to mozno hlupe, ale take mam pocity.

Meretseger

Nemáš žiadne koníčky? Talent na niečo? Veď byť doma a venovať a im nie je nič zlé, napr. také duchapovznášajúce čítanie :)