Pľúcne chlamydie mykoplazmy

Príspevok v téme: Pľúcne chlamydie mykoplazmy
Boltonka

Ahoj.Chcela by som sa spýtať či neviete náhodou niekto ako dlho stačí užívať antibiotika Doxyhexal na hraničné slabo pozitívne plúcne chlamydie a mykoplazmi.Doktorka mi ich predpísala na 6 týždnou.Pol tabletky dvakrát denne.Pýtam sa kvoli tomu že sa z toho necítim nejako dobre čo sa týka psychickej stranky a chcela by som to ukončiť ale nie priskoro.Ďakujem

Armani55

podarilo sa niekomu vyriesit problem PLUCNEJ MYKOPLAZMY?viac ako pol roka ma trapia tazkosti.ak ano ozvite sa prosim na armani5@azet.sk.dakujem

mascha

som presvedčená,že spúšťačom su patogénne organizmy,žiaľ ťažko dokázateľné,to musí rozhádzať aj psychiku,nebudú ti veriť, ale nepripusti,že tvoje problémy má riešiť psychiater

menma

no za včerajšok som si dal 5x nac a 5x serapeptasu a rano 2x tak snad to niečo odhaly braly mi krv na chlamydie dufam že budu pozitývne nech sa konečne na niečo liečim lebo inak už budem uvažovat asi len o psychike i ked bolest penisu,kosti,žaludok,chrbat,hlava,bolest semenikov..,nervy a mnoho dalšeho to sa mi nechce až veriť že všetko zo psychiky i ked stresujem sa velmi hlavne posledne obdobie a viem že by som nemal lebo mi to škodí ale neudržim to stale sa trápim a hovorím si prečo ja... no nič..

menma

robili mi aj mykoplazmi borelioza a možno aj tie čo ste písala lenže nespomeniem si.. jedine boly hranične chlamydie preto sa ich obávam.. a kedže mam aj príznaky na ne tak chcem niečo skúsiť.. zajtra mam ist na infekčne myslite že pomože mi Nac alebo serapeptaza na odmaskovanie infekcii?

odpovedam

len ziadne homeopatika, ved nemaju ucinnu latku, to nie su lieky. na toto peniaze fakt nevyhadzujte. posilnujte imunitu: kolostrum, probiotika+prebiotika, samozrejme dostatok ovocia a zeleniny. ale ked beriete antibiotika, tak ich doberte. presne kvoli takym, co antibiotika nevyberu cele, su bakterie rezistentnejsie.

tasty

aha, takže mávaš ťažkosti, ktoré Ti znepríjemňujú život, a robili Ti aj iné protilátky okrem tých chlamýdií?, napr. na toxoplazmózu, toxokarózu, mykoplazmy a pod.?

menma

tasty no lenže ja mam dlhotrvajuce problémy a postupne sa len zhoršuju privadza ma to do rozpakov... neviem čo robit... točenie hlavy,bolesti hlavy,pukanie v chrbtie,žaludočne problemy,problemy z kostami,nervamy,bolest uši,časte nádchy a mnoho dalšieho bolest v penise bolest semenikov... tak rozmyšlam či to niesu tie chlamydie kedže okrem skoliozi mi našli len hranične chlamydie tak čo si mam mysliet... mna to nebaví trpiet.. a tie unavy a slabost je katastrofalna a dalšie ine veci... ktore su velmi neprijemne.. to fakt neni žiaden volnopredajni liek?? to ak mam chlamydie tak som vlastne odsudeni alebo čo? ked lieky daju len na predpis? ved ja sa zblaznim od tých bolesti

tasty

chlamýdie sa liečia antibiotikami, najčastejšie tetracyklínmi, a tie sú len na predpis, nie sú voľnopredajné tuším žiadne antibiotiká
ak si mal hraničné hodnoty, tak len dbaj o svoju imunitu, aby sa telo s tými baktériami vysporidalo a o pol roka si nechaj spraviť kontrolný test pre protilátky na chlamýdie, a potom uvidíš, či je potrebná antibiotickká liečba

menma

chcem sa spýtat daju sa kupit lieky proti chlamydiam bez predpisu??? chcel by som skusit týžden-dva brat lieky a nasadit do toho prirodnu liečbu.. pretože som v decembri mal hranične chlamydie a hladam problemy spojene z mojím zdravím.. už ma moc toho nenapada tak by som to rád skusil dakujem